Підслухала розмову чоловіка. Чесно, я ледь стримувала сльози, коли Олексій почав видавати мої секретики чужій людині!

Я не думала, що після 10 років шлюб стану такою огидною жінкою та не буду приваблювати чоловіка. 

З чого я це взяла? Сама почула, як Олексій скаржився на мене. 

Я тоді на годину швидше приїхала з роботи. Чоловік порався у гаражі, лагодив машину з сусідом. Вирішила швидко приготувати йому обід, посмажила котлети, картоплю потовкла на пюре, ще й пляцки від мами загорнула в пакет. І взяла великий термос чаю. 

Йду до гаражів, аби погодувати Олексія. Бо він з ранку до ночі з тою машиною вовтузився. Підходжу ближче і чую, як Олексій мене обговорює з сусідом:

– Та я з нею в одне ліжко вже гидую лягати. От, приходжу додому пізно з гаража, вмикаю телевізор і сплю у вітальні. 

– Моя таке саме, Льоха. Поправилася на 20 кілограмів після пологів, пику таку від’їла. Кажу їй “та піди в зал, приведи себе в порядок”. Бо до вагітності вона була наче модель з подіуму. 

– Ті жінки в декреті перетворюються на таких жаб страшних, чесно. Ну та, їсти готує, вдома прибирає. Однак, краса вже кудись зникла. 

– Я вже не раз заглядався на молодих співробітниць на офісі. Такі шикарні дівчатка, фігура тоненька, личко красиве. Я і того там затримуюся до 9 вечора. 

Пошепки

– Ти хоча б можеш на красивих жінок дивитися, а в мене всі на роботі мужики. 

Від почутого стало так гидко, наче на мене вилили відро помиїв. Не стала навіть заходити у той гараж, побігла додому плакати. Зачинилася у ванній кімнаті та ревіла добру годину. 

Я не знаю, що робити далі. Ми тільки 4 роки одружені, я народила йому сина та донечку. Так, виглядаю не дуже, треба скинути зайві кілограми, купувати гарну косметику, записатися в салон краси. Але на ці всі розваги у мене нема грошей. Я краще на тисячу гривень дітками одяг куплю, ніж витрачу на себе. Тим паче, що ми з Олексієм заробляємо мінімум. 

Може, якщо я почну дійсно ходити в салон краси та спортивний зал, Олексій змінить думку про мене? Почне хвалити, робити компліменти, цінуватиме. 

Чи в нашої родини вже нема майбутнього? Як мені бути далі? 

Що б Ви могли порадити нашій читачці? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector