– Ти собі навіть уявити не можеш, що про мене говорила хатня робітниця своїй колезі по телефону…

Як би ви вчинили у цій ситуації?

– Я нічого не підслуховувала, а почула це випадково, – розповідає тридцятип’ятирічна Надія. – Просто прийшла трішки раніше, ніж зазвичай. В квартирі завжди чути, коли ліфт зупиняється на поверсі, але того дня він був несправний і я пішла на шостий поверх пішки. Піднялася на площадку і вже доходжу до квартири, і раптом чую, як Валя говорить з кимось через телефон. Як я зрозуміла, вона стояла в коридорі. 

Надія найняла жінку, яка приходить двічі на тиждень та прибирає її трикімнатну квартиру. До цього в Надії працювали й інші жінки, які не виконували цю роботу настільки добре. Тому Надя завжди пишалася своєю домробітницею і всім її розхвалювала. 

Валентина має ключі від квартири й приходить прибирати тоді, коли Надія на роботі. Але цього вечора Надія почула дуже дивну розмову. Вона одразу поділилася цим зі своєю подругою: 

– Чому Валя в передпокої розмовляла, а не в самій квартирі?

– Я думаю через те, що сумка знаходиться в коридорі, а телефон був у ній. Коли вона приходить на роботу, то переодягається, а телефон з собою не бере. Я думаю, що вона не зрозуміла, що я стою на сходовій клітці. 

– Ти навіть не можеш повірити, який туалет у неї за ці три дні, поки мене немає. А скільки повсюди сміття. Тань, я не розумію, як можна до такого запускати власну квартиру. Просто свині і все!

Пошепки

Тоді Надія була шокована від цієї телефонної розмови, адже не очікувала такого від своєї улюбленої домробітниці. Вона – одинока матір двох дітей, яка зранку до вечора працювала на роботі і в неї просто ледь вистачало часу, щоб вечерю приготувати.

А ще Надія не одноразово допомагала Валі, передавала речі її дітям. Надії було дуже гірко усвідомлювати це. А вона ще радила її власній матері. Але матір чітко дала зрозуміти, що поки вона має здоров’я, то буде прибирати в квартирі самостійно. 

– І що ти зробила? Сказала їй що-небудь?

– Я не знаю, що їй говорити. Просто звільню і все. Я їй плачу гроші за те, щоб вона мила мою квартиру, а не обговорювала за спиною. Хоча, навіть не знаю. Вони всі однакові, всі люблять перемити кісточки, ніхто із задоволенням і радістю НЕ буде драїти чужу сантехніку.

– Хм. Цікава думка…

– От і я думаю, чи варто міняти шило на мило?

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector