Підслухала, що про мене кажуть подруги та вирішила їх провчити. Того дня нашій дружбі настав кінець – з такими підлими дівчатами я не хочу навіть бачитися чи зустрічатися!

У мене були 2 найкращі подруги – Софія та Марина. Ми познайомилися ще на 1 курсі університету, разом жили в кімнатці у гуртожитку. Якщо моя мама з села передавала продукти, то я завжди пригощала дівчаток. Так ми 4 роки провчилися, постійно разом були і на дискотеках, і готувалися до екзаменів та семінарів, одягом та косметикою ділилися. 

До речі, я найпершою з нашої “святої трійці” заміж, Софія та Марина були дружками. А потім я вже завагітніла, народила діток. Тому час ну наші зустрічі у мене геть не було. То ж треба вдома поприбирати, їсти зварити, з малюками погратися. Мій Павло важко працював, аби виплатити кредит за квартиру. Самі розумієте, що там пропускати платежі не можна, інакше великі відсотки нарахують за просрочку. 

Не можу сказати, що я себе в декреті запустила. Однак, вже не робила дорогий манікюр в салоні чи укладку, старалася вдома якось причепуритися. Після пологів трішки набрала у вазі, тому носила мішкуватий одяг, аби приховати животик та бочки. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Софія має няньку, яка постійно сидить з дитинкою, адже чоловік у неї бізнесмен. А Марині допомагає свекруха, яка нещодавно з заробітків повернулася. Мої батьки живуть за 600 кілометрів, а Павло сирота, його виховувала бабуся. Тому ми всього досягли самі, хоча і маленькими кроками. 

Дівчата не знають, як мені вкрай важко. Адже що там нянька, подзвонила – і вона вже приїхала. Софія ніде не працювала, була на утриманні чоловіка. А він їй давав гроші на салони краси, на модний одяг, купив машину. 

Марина мала іншу помічницю, свекруху. Вона їм на весілля подарувала гарну квартиру, на яку роками заробляла в Італії. Її чоловік також має якийсь бізнес. Тому от з нас трьох тільки Марина та Софія мали безтурботне материнство.

І от минулої суботи до мене подзвонила Софія:

– Ми в кафе збираємося, не хочеш з нами? Десь через 2 години.

Я погодилася. Адже так рідко випадає нагода кудись піти без дітей, по-жіночому зустрітися з подругами, попліткувати, кави випити. 

Я поставила телефон на стіл та почала малюватися. Однак, Софія, очевидно не поставила слухавку:

“Ну нащо ти її покликала? Нам що, без неї аж так погано?”

“Та нехай раз вийде в люди. Думаєш, її чоловік у кафе водить? Вона перетворилася на якусь Попелюшку”

“Ага, зараз ще й припхається у своєму розтягнутому светрі. А про зачіску взагалі мовчу. Все, у мене вже настрій зіпсувався. Поки не пізно. подзвони та скажи, що у нас плани змінилися”.

Пошепки

Мені стало дуже неприємно та образливо, що подруги ось так пліткують про мене. Так, зараз у нашої родини не найкращі часи. Але вони ж цього не розуміють, бо все добро на голову впало. 

Однак, я вирішила не впадати у відчай. Навпаки – це чудовий шанс помститися подруга та показати, що вони дуже помиляються. Зробила сама собі кучері та гарну укладку, намалювалася. Знайшла у шафі сукню, в яку слава Богу могла залізти та защепити замок. 

Якраз чоловік повернувся додому та міг посидіти з дітками. 

– Ти куди це?

– А так, одних курок хочу провчити. Скоро буду. 

Заходжу в кафе до дівчат – а вони мене не впізнають! Одразу почали засипати мене компліментами:

– Ой, ну яка гарна сукня!

– А як тобі ця помада личить та кучері!

– Дійсно? А я думала, що на Попелюшку схожа. І ще замість сукні повинна одягати розтягнуту кофтинку. 

Дівчата зрозуміли, що десь вже “прокололися” та я все почула:

– Ну як тобі сказати… Просто ти за роки декрету…

– Запустила себе? Звісно, адже у мене нема ні свекрухи, ні няньки. І ми самі з чоловіком на життя заробляємо. Вибачте, гроші на голову не падають. Дай Боже, дівчата, аби ви надалі мали змогу так розкішно жити. Але зате я знатиму ціну грошам!

Я розвернулася та пішла геть. Тиждень дівчата до мене не дзвонять. Певно, соромляться нагадувати про себе. 

Але мені таких подруг більше не треба. Знаєте, у нас пріоритети в житті інші. Тим паче, поруч є коханий чоловік та дітки – це моє щастя та підтримка.

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector