Підтягнути стегна, живіт і талію: Всього 1 вправа! Витрачати всього 3 хвилини в день

Думаю, кожен з нас мріє про красивий підтягнутий живіт, пружні стегна та акуратну талію! Проте, не у всіх вистачає сил та наснаги, щоб займатись в тренажерному залі та робити різні тренування на всі групи м’язів. Сьогодні ми поділимось з вами інформацією, яка точно вас зацікавить!

Потрійний ефект можна досягнути завдяки одній вправі й всього за декілька хвилин в день!

Найефективніші вправи для схуднення

Звичайно, що є величезний ряд вправ, які мають жироспалювальний ефект, але наша вправа, буде набагато ефективнішою! Звичайно, ми не повинні забувати про повноцінну фізичну активність, але включити такі вправи у свій комплекс обов’язково потрібно.

Ось вправа, яка робить твоє тіло підтягнутим та приводить м’язи в тонус! ЇЇ рекомендує японська спеціалістка по схудненню Tamayo. Завдяки цій вправі ви зможете точно похизуватись стрункою талією та підтягнутим животом!

Вправу виконувати дуже легко. розставляємо широко ноги та розверніть стопи назовні. Зігніть ваші коліна, злегка присівши. Пам’ятаєте, що колін та стопи повинні дивитись в одну сторону. Руки поставте на вашу талію. Це положення є вихідним.

Акуратно починайте відривати п’яти від підлоги. Розведіть руки по сторонах, а потім зігніть їх в ліктях. Тримаючи таке положення ніг, розпочинайте рухи руками: на вдиху підіймайте руки вгору, а на видиху — поверніть в те положення з якого починали. Стежте за своїми лопатками — вони повинні бути разом.

Під час цієї вправи потрібно втягувати живіт. Маєте відчувати напругу в області стегон, живота, а також плечового пояса. На перший погляд, ця вправа виглядає дуже елементарною, проте, всі рухи потрібно робити правильно, та уважно. Робіть декілька повторів!

Для початку, рекомендується виконувати вправу протягом трьох хвилин, а згодом збільшувати кількість повторень. Тепер й ви знаєте секрет підтягнутого живота! Ви точно помітите позитивний результат після кількох тижнів регулярних тренувань.

А в цьому відео можна подивитися, як сама Tamayo виконує вправу.

А як ви підтримуєте своє тіло підтягнутим в домашніх умовах?

 

 

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: