– Дитино, ти чого на лавці спиш?! – Мама казала тут на неї чекати – Коли це було? – Ще вчора

Мама з татом одружилися, вони дуже любили один одного, тато працював начальником, а мама була зі мною. Все у нас було добре, але тата скоро скоротили, він знайшов іншу роботу, але грошей почав приносити менше, що мою маму це не влаштовувало.

І ось одного разу тато застав маму з іншим дядьком, був сильний скандал і тато пішов від нас.

У мене був найкращий тато в світі, і я сильно сумувала за ним, але мама вчила мене, що це тато у всьому винен, а мама найкраща. І ось одного разу мама збиралася на море і сказала, що ми поїдемо разом на море відпочивати, але як я потім вже зрозуміла, що мене ніхто не збирався брати на це свято життя.

Мама збирала свої речі, а я свої, я хотіла взяти трохи іграшок, але мама сказала, що там у мене буде багато нових іграшок, нічого мотлох тягти з собою. Ми поїхали на вокзал, і мама купила квиток, потім ми поїхали кататися по місту, і мама посадила мене біля якогось дому і сказала, що вона піде, купить морозиво, а я, щоб сиділа і чекала її і нікуди не ходила, я так і зробила.

Я чекала маму, а її все не було, вже й ніч настала, а її все не було, мені було страшно вночі сидіти біля чужого під’їзду, але я не хотіла засмучувати свою матусю і сиділа і чекала її. Так минула ніч, настав ранок, я лягла на лавочці і не помітила, як заснула. Прокинулася я, від того, що я лежу в чистому і м’якому ліжку, я думала, що це мама прийшла і забрала мене, я піднялася і побігла на кухню, там сиділа незнайома жінка і поряд з нею стояв мій татко.

Я підбігла до нього і почала плакати, питати: «Татку, а де матуся, адже вона пішла за морозивом?». Батько взяв мене на руки і сказав, що мама мене кинула і поїхала, та це було жорстоко, але чесно, це тепер я розумію, а тоді для мене це була велика травма.

Пошепки

Минув час, я почала називати дружину тата мамою, у мене був брат, він був ще маленьким. Я була щаслива, у мене була повноцінна сім’я, мама, тато, брат і я. Потім я дізналася, що маму позбавили батьківських прав, мати зателефонувала батькові тільки на ранок і сказала, що вона залишила мене біля їхнього під’їзду, і що я сиджу на лавочці. Пізніше ми переїхали до великого будинку, і у мене була своя кімната, я пішла в школу, закінчила її і вступила до інституту.

Після закінчення інституту мене запросили працювати в одну юридичну фірму, зарплата була хороша і я захотіла купити собі квартиру. Батьки мені допомогли фінансово, я купила собі велику квартиру, у мене все було добре, але недавно, мене біля під’їзду підстерігала жінка, вона підійшла і сказала, що вона є моя мати. Я зателефонувала татові з мамою і все їм розповіла, вони приїхали, посадили мене і сказали, що вирішувати треба мені самій, чи потрібна ця жінка мені чи ні.

Коли пролунав дзвінок у двері, то відкривати пішов тато, він увійшов в кімнату не сам, а з так званою мамою. Я дивилася на неї і згадувала, як вона мене кинула, як вона налаштовувала мене проти тата, і якби не тато, то я була б в дитячому будинку.

Ця жінка хотіла щось сказати, але я її перервала і сказала, що у мене є батьки і мама і тато, а її я не знаю і знати не хочу. Ще я її попередила, що якщо вона спробує ще раз прийти сюди, то я викличу поліцію, ще я сказала, що вона ніколи не була матір’ю, а завжди була зозулею.

Жінка заплакала, розвернулася і пішла. Я підійшла до батьків, обняла їх і сказала, що я дуже їх люблю, і спасибі їм за все, що вони для мене зробили. Ми дуже дорожимо відносинами в нашій родині, адже сім’я, це найголовніше в житті. Не зраджуйте дітей, вони вам нічим не зобов’язані, вони на світ не просилися, ви їх народили самі, тому ви в боргу перед своїми дітьми.

Що думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector