Підвищення пенсій в Україні у серпні: наскільки та для кого зростуть виплати

Удвічі зросли й соціальні виплати для чорнобильців.

Підвищення пенсії та соціальних виплат вже в серпні отримають люди з інвалідністю внаслідок аварії на ЧАЕС.

Тепер люди з І групою інвалідності будуть отримувати по 6 тисяч гривень пенсії. З ІІ – майже 5 тисяч. Діти та люди з ІІІ групою інвалідності отримають пенсію – 3700 гривень. Також удвічі зросли й соціальні виплати для чорнобильців. Залежно від групи – від 6 до 10 тисяч гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в серпні 400 тисяч пенсіонерів отримають підвищені виплати. Відповідну постанову про пенсії напередодні ухвалив Кабмін. У документі зазначено, що мінімальна пенсійна виплата учасникам бойових дій тепер зросте на 45%. Так, на 2 тисячі гривень збільшиться виплата військовослужбовців, які вийшли на пенсію від 1 березня 2018 року.

Як повідомлялося, цього року українцям мали тричі перерахувати пенсії: від липня, від жовтня, від грудня. Зокрема, від 1 липня у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму в Україні зростає мінімальна пенсія за віком, доплата за понаднормовий стаж та інші надбавки. Згодом міністерка соцполітики Марина Лазебна заявила, що підвищення пенсій українцям 75+ перенесли на 1 жовтня.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector