Підживлення кабачків в липні, щоб добре росли і дали великий урожай

Кабачки – це та овочева культура, яка вражає своїм ростом, до того ж взагалі не вибаглива в догляді.

Однак є певні секрети, які б могли допомогти отримати ще більше плодів, а ще пришвидшити їх ріст. Для цього, звичайно, потрібна правильна підгодівля – достатньо рясно поливати рослину в липні та ще удобрювати мінеральними комплексами.

Якщо культура отримує недостатню кількість мікроелементів, особливо це стосується фосфору та калію, то як наслідок утворюються пустоцвіти, а зав’язі просто загнивають. Доглядати за цією культурою дійсно не складно, якщо приділяти достатньо уваги їхньому харчуванню. Тут варто бути уважними в період цвітіння та формування плодів – це відбувається в липні. 

Коли розростається зелень і починають цвісти кабачки, потрібно підготувати спеціальний трав’яний настій й ним полити рослину.

Зелену масу трави потрібно залити водою та залишити бродити на 7 днів. Потім отриманий настій потрібно розбавити зі звичайною водою 1 до 10, а потім ще на відро додають стакан попелу. На один кущ має іти 1,5 літри цього розчину. Ви можете підгодовувати таким засобом не лише кабачки, а й різні овочі.  

Трав’яний настій також можна замінювати коров’яком або курячим послідом. Для цього слід змішати перепрілий перегній з одним відром води, на одну рослину потрібно витрачати літру засобу. 

Ще хорошою альтернативою є нітрофоска, для цього 2 ст. л. засобу розчини у відрі чистої води й вводити засіб пі корінь.

Калійні та фосфорні добрива потрібно використовувати, коли формуються плоди. 30 г суперфосфату змішати з 1 г борної кислоти та розчинити в 10 л води. Всі компоненти потрібно розвести попередньо в гарячій воді, оскільки в холодній вони довго розчиняються.

Ось таку підгодівлю потрібно виконувати для того, щоб ваш врожай кабачків був багатим та смачним!

Для Вас була корисною ця інформація?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector