Пилові кліщі в вашому ліжку можуть бути причинами різноманітних захворювань

Багато людей знають про існування пилових кліщів, але практично взагалі не обізнанні про таких “домашніх звірів”.

Сотні тисяч пилових кліщів живуть в постільній білизні, матрацах, м’яких меблів, килимах і шторах в вашому домі.

В США було проведено дослідження, яке продемонструвало, що пилові кліщі зустрічаються в чотирьох з п’яти будинків жителів США.  Наслідки такого співмешкання провокують погіршення здоров’я, інколи навіть можуть призвести до астми. 

Харчуються пилові кліщі  мертвими клітинами шкіри, а основою їх проживання є підвищена вологість в приміщенні, оскільки вологу вони поглинають саме з повітря.

Ознаки наявності пилового кліща:

  • чхання,
  • нежить,
  • сверблячка в носі, горлі,
  • почервоніння,
  • свербіж або водянисті очі,
  • кашель,
  • опухла, синя шкіра  в зоні під очима

Якщо людина ще й страждає на астму, то при наявності пилових кліщів симптоми хвороби значно ускладнюються. Тоді можуть з’явитися труднощі з диханням, біль у грудях, задишку, проблеми зі сном.

Регулярне прання постільної білизни та прибирання порохотягом є чудовою профілактикою від пилових кліщів. Але такі речі, як подушка, ковдра та матраци очистити складно. 

Існує відмінний спосіб, щоб усунути пилових кліщів методом розпилення розчину евкаліптової олії.

Компоненти:

  • 2 склянки дистильованої води
  • 15-30 крапель олії евкаліпта

Спосіб застосування:

Інгредієнти потрібно змішати й помістити в місткість з розпилювачем. Побризкайте на всі предмети, які не можете очистити звичайним способом.

Потім їх слід помістити під сонячні промені просушитися. Повторити слід тричі на тиждень – тоді ви точно позбудетеся всіх кліщів.

Ефірні олії, зокрема евкаліптова, дуже ефективні від пилових кліщів, а головне, що вони взагалі не завдають шкоди здоров’ям. Також ефективними є ефірні олії гвоздики та кропу. Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може заміняти методи традиційної медицини та косметології. Даний матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть у вас виникнути про стан здоров’я.

Ви боретеся з пиловими кліщами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector