Після 10 років заробітків мама нарешті повернулася. Але те, що вона зробила, я досі зі сльозами на очах згадую

Я ніколи не думала, що писатиму такі погані речі про мою маму. Але от інакше не можу описати її вчинок. Виявляється, вона така егоїстка, що словами не передати. 

Отож, у 2013 році мама поїхала в Португалію на заробітки. Я тоді закінчувала школу, всі гроші йшли на репетиторів та підготовку до ЗНО. Молодший брав також хотів після 9 класу вступати до коледжу у Львові. А в країні якраз почався Майдан. Тата звільнили з заводу (бо він був російським). Родину годувала тільки мама. Але на її зарплату медсестри ми б не прожили довго.

І якраз у грудні 2013 маму до себе в Порто закликала кума, пані Ольга. Казала, що тут зарплати у євро та доларах, а в країні якраз валюта підскочила. І що з її професією медика мама дуже швидко знайде собі роботу. Адже попит саме на таких працівниць дуже високий.

Мама без вагань поїхала, там доглядала за літньою парою. І так, як вона була медсестрою, то їй платили 1500-2000 євро. Всі гроші вона висилала нам. Якби не вона, то ми з братом би не поступили точно, адже ніхто на стипендію не пройшов. Ще треба платити за оренду квартири. Після магістратури я вийшла заміж і мама подарувала нам невелику, двокімнатну квартиру у Львові. А братові дала гроші, аби він свій бізнес потім відкрив. 

А вже потім, коли у нас з’явилися діти, то мама передавала іграшки, продукти для внуків. Тато зробив ремонт у будинку, добудував ще собі гараж та літню кухню. Мама вкрай рідко приїздила до нас, тільки на Різдво та Великдень. Тиждень побула, поняньчилася з внуками і далі поїхала в Порто. 

Цього червня вона вирішила, що вже годі з неї тих заробітків. Та і ми з братом дуже хотіли, аби вона нарешті повернулася додому. Адже ми і так 10 років її не бачили, дітки дуже за бабусею сумують.

Однак, те, що вона вчудила потім, мене дуже шокувало. Ми з братом не очікували такої підлості від неї, а батько взагалі не знав, як на це реагувати. 

Знаєте, що вона зробила? Вирішила розлучитися! На другий день після приїзду одразу понесла заяву на розлучення. 

– Я ще молода, для себе пожити хочу. Стільки років гарувала, як та кобилиця. 

– Мамо, але тато тебе чекав 10 років! Він найбільше хотів, аби ти повернулася.

Пошепки

– І що? Він мені чужа тепер людина. Час вже для себе пожити. 

Я не думала, що мама виявиться такою егоїсткою. На відкладені гроші купила собі дві квартири в Івано-Франківську. В одній живе, а іншу здає в оренду. Ми з братом не хочемо її навіть бачити, не те, що спілкуватися по телефону. Вона раз на тиждень подзвонить, поговорить з дітками і все. 

Ми з братом щотижня приїздимо до тата. Я бачу, як йому дуже кепсько. Господарку занедбав, все подвір’я заросло бур’янами. У холодильнику пусто, тільки пляшки з-під алкоголю. На вулицю майже не виходить, дуже схуд через стрес. Навіть перестав голитися. 

– А я ж її чекав. Бога молив, аби у неї все було добре, аби вона пошвидше приїхала додому, – ледь не плачучи каже тато. 

Тому я стараюся йому якось допомогти. Готую їсти, купую продукти, брат з моїм чоловіком за будинком доглядають. Я сама ледь не плачу, коли їду додому. 

От яка старість потім на нього чекає? Він сам-самісінький. Поки літо, то дітки гостюють у нього. І це все через маму. От чому жінки після заробітків стають такими байдужими та одразу хочуть розлучитися? Мій тато хороший чоловік. Чому вона так підло з ним вчинила? 

Навіть якщо у мами з’явиться новий чоловік, то я його ніколи не прийму в родину. І брат такої ж думки. Якщо наша мама така егоїстка, то хай живе у своє задоволення. А ми про татка потурбуємося.

Не впевнена, що колись взагалі пробачу мамі такий підлий вчинок. 

Кого б Ви підтримали у цій ситуації? Чому?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector