Після аналізів запитав у своєї дружини, звідки у нас діти

Ми з дружиною одружені вже понад 3 роки. У нас є улюблена донечка.

Зараз ми замислюємося над другою дитиною. Я б хотів мати ще сина, а дочка отримала б братика. 

Однак усі наші старання були марними. Вирішили, що потрібно звернутися за допомогою до фахівців. 

Здали аналізи. Показники дружини були абсолютно нормальними, жодних відхилень. Мене ж лікар запросив на особистий прийом. Розмова була не простою. Він розповів мені, що у мене не може бути дітей.

Я не міг в це повірити. Вирішив, що не варто про все розповідати дружині, поки я вдруге не здам аналізи в іншій клініці. На жаль, діагноз підтвердився.

Тоді я повернувся додому і запитав в дружини, звідки у нас дитина. Вона буквально втратила дар мови і не знала, що відповісти. Я показав їй результати аналізів. Жінка не повірила і сказала, що потрібно перевірити ще раз.

Вона ще не знала, що у мене вже було напоготові результати з приватної клініки. Тепер їй нікуди було діватися і довелося розповідати правду.

Дружина зізналася, що вона зрадила мені з моїм братом. Під час чергової відпустки від служби він завітав до нас в гості. Оскільки я не люблю галасливих вечірок, то вони вдвох пішли відпочити в клуб, де все й сталося.

Пошепки

Я не міг повірити, що мій брат міг так вчинити. На щастя, дитина стала мені рідною, тому я зміг стримати свої емоції.

Після цієї розмови я пішов до кімнати, щоб побути наодинці зі своїми думками. Але в голові щось не сходилося.

Дати візиту мого брата і період вагітності дружини не збігалися.

Тоді я знову до дружини, а вона в сльози. Виявляється, був ще один чоловік. Подруги замовили їй на день народження приватний танець, який переріс в інтимну близькість. Махнувши рукою, я вже хотів піти в кімнату, але дорогою згадав одну деталь. Той чоловік був арабом, а наша дівчина – білолиця і світленька.

Я звернув на це увагу дружині, а вона почала плакати. Мовляв, у клубі траплялося різне. Там і алкоголь, і наркотики, і одноденні зв’язки. Звичайно, що я був шокований від її розповідей.

Раптом її осінило. Вона згадала, що завагітніла від учителя малювання. Саме в той період вона ходила на курси художників, які викладав блондин.

Того вечора я дізнався багато нового про свою дружину.

Мабуть, таке не варто пробачати, але я зміг. Моя любов до дружини сильніша. Зрештою, вона змінилася після пологів в кращу сторону. Стала розумнішою та більш розсудливою. Можливо, і моя вина є в її колишній поведінці. Адже їй не вистачало чогось, тому шукала це на стороні. 

А як би ви вчинили на місці чоловіка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector