Після чергового роману чоловіка, про який Ірина дізналася випадково, вона сказала йому, що хоче розлучення. Той відреагував спокійно – мовляв, нікуди від мене ти не дінешся

В ту осінь жовтень був особливо холодним. В Ірини був дуже важкий день, і вона вирішила присісти в парку на лавочці. Вранці вона була в школі – працює жінка вчителькою в школі понад 15 років. Діти її обожнюють і батьки задоволені – адже Ірина Іванівна справжній фахівець. 

Після школи Ірина поїхала одразу в міський суд – там її чекав важкий процес – розлучення. З Максимом вона прожила 14 років, а причиною розлучення стали його постійні зради.

Ірина після університету потрапила одразу на роботу в іншому місті й там стала орендувати квартиру. Єдиний син хазяйки житла Максим одразу сподобав собі Ірину. Хоча Максим взагалі не цікавив на той період дівчину, але його наполегливість полонила її серце.

За містом Ірина з Максимом мали земельну ділянку і почали там будувати власний дім. Грошей їм не вистачало, вони багато в чому себе обмежували, Ірина стала займатися репетиторством, щоб заробити додаткову копійку, трохи щось батьки допомагали і на 10 рік спільного життя ремонт дійшов до завершення. І коли Максим з Іриною поселилися в окреме житло, між ними просто була прірва.

Погіршували стосунки ще постійні зради Максима, про які говорили вже всі сусіди. Ірина приходила додому пізно ввечері, завжди намагалася затриматися на роботі, бо вдома її душа просто розривалася на частини. Інколи їй просто хотілося втекти, що не бачити ні Максима, ні сусідів, які шепталися за спиною.

Останньою краплею став роман Максима з її подругою, після цього жінка подала на розлучення. Чоловік відреагував спокійно, а сказав він таке, що жінку просто шокувало – мовляв, нікуди від мене ти не дінешся, а захочеш піти – залишишся ні з чим. Земельну ділянку дала їм Максимова матір і він записаний на неї – в разі розлучення Ірині не дістанеться нічого.

Після цього Ірина вирішила не упускати рук й знайшла хорошого адвоката. У нього на дверях в кабінет була вивіска  «Мироненко Андрій Станіславович». Жінка згадала одного зі свого учнів – Андрія Мироненка. Тоді вона лише прийшла після університету, а він був у випускному класі. Хлопець бігав за дівчиною, зізнавався їй у коханні, але Ірина категорично відмовила йому, до того ж вона вже тоді готувалася до одруження з Максимом. 

Коли Ірина відчинила двері – вона побачила там його, тоді вже не було ніяких сумнівів. Хлопець майже не змінився, лише став мужнішим. Андрій також одразу впізнав своє перше кохання і згадав свої  останні слова Ірині – він тоді сказав, що вона ніколи не буде щаслива у шлюбі з Максимом. 

Пошепки

***

Андрій вирішив повечеряти з Іриною, щоб трішки розрядити атмосферу – вони поїхали в ресторан. Розповів, що його життя також було не легким. Він поступив в юридичну академію і ніяк не міг забути Ірину, але там познайомився з чудовою дівчиною, якій вдалося загоїти його душевні рани. Згодом він запропонував їй одружитися і дівчина завагітніла. Пологи були дуже складними, коли на світ з’явилася донька, дружини не стало. Отак Андрій сам і виховує дитину.

Андрій взявся за справу Ірини, а їй ще запропонував стати нянькою для донечки. Зарплату Андрій пообіцяв Ірині в декілька разів вищу, ніж була у школі. Андрій постійно пропадав у справах, всі клопоти по догляду за дитиною лягли на плечі Ірини. Але їй це подобалося, з дівчинкою вони дуже швидко знайшли спільну мову.

– Іринко, я ці роки думав про тебе, вірив, що знову побачити тебе. Прошу тебе дай мені шанс, не відмовляй мені. Я все одно більше від тебе не відмовлюся. 

– Андрію, можливо, ти і правий, попробуймо…

Андрій та Ірина одружилися, а згодом жінка завагітніла і в 40 років народила свого первістка. Вона була щасливою і зрозуміла, що ніколи не варто боятися змін…

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector