Після численних спроб завагітніти, мені вдалося лиш у 45. Однак тепер хвиля осуду торкнулась мене…

Нарешті у свої 45 я стала по-справжньому щаслива. А радість мені принесли мої діти. Завдяки сучасній медицині я все-таки завагітніла та народила трьох здорових малюків. Річ у тім, що більш як 10 років ми з чоловіком намагались зачати дитину, але всі наші спроби були безрезультатними. Тоді родичі, друзі й навіть батьки почали вмовляти нас усиновити дитину, бо 40 років це вже вирок. Однак мені хотілося свою рідну кровиночку. 

Я з Романом одружена 11 років, оскільки перший мій шлюб був невдалим. Вперше вийшла заміж я у 19 років, була молода та нерозумна. Багато мені довелося натерпітись від першого чоловіка… Він мене бив, не впускав нікуди, змушував щодня варити йому борщі. Згодом я наважилась на розлучення, коли дізналась про зраду. Потім довго після цього не хотіла мати ніяких стосунків. Важко було довіряти будь-яким чоловікам. Однак доля мені подарувала Романа.

Чоловік дуже дбайливий до мене, люблячий, тому саме з ним мені хотілося мати дітей. Проте, на жаль, ми перепробували усі можливі методи планування вагітності та все було марно. Нарешті аж у 45 років вдалося. Вагітність пройшла без ускладнень. Увесь процес пологів Роман мене підтримував та допомагав. Тепер наше життя поділось на до народження дітей та після. Адже нашому щастю немає меж! Проте без сторонньої уваги ми не залишаємось. Усім хочеться висловити свою думку та осудити нас.

– Та де їм на старості ще діти?! — каже якось сусідка.

Пошепки

– І як вони справляться із трьома відразу? — додавала інша.

– А може то сурогатна матір народила їх, адже як їй вдалося у такому віці виносити та народити трійню? — шепотіла знову інша.

Не знаю, як переживу цю хвилю осуду, але найголовніше те, що тепер у мене є діточки, моє майбутнє! А в якому віці народжували ви? Чи вважаєте 45 років неприпустимим віком для планування дітей?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector