Після гостин у свахи я хочу, щоб мій син негайно розлучився. Не матиме він щастя в цій сім’ї

Пів року тому син одружився. Він навіть не порадився з батьками, обираючи супутницю життя. Зовсім мені не подобаються ці сучасні традиції. Раніше ніколи б діти такого собі не дозволили. Адже розуміли, що старше покоління значно краще розуміється на людях.

Щойно я побачила Аліну – відразу збагнула, господиня з неї буде ніяка. Ну як з такими нігтями прибирати? Та Михась не слухав. Закохався по вуха. Весілля майбутня невістка забагла робити з розмахом – відомий ведучий, музиканти, найкращий в місті ресторан. Лишень сукня нареченої вартувала 27 тисяч гривень. Ось тоді ми вперше й посварилися зі сватами:

 – Це не розумно зараз такі гроші витрачати!

 – Але ж все повернеться з подарунками.

 – Навряд. Зараз у людей немає грошей. 

Свати вимагали, щоб ми профінансували половину суми. А, як на мене, якщо молоді достатньо самостійні, щоб пару собі обирати, то й гуляння мають оплачувати. Словом, грошей ми не дали. Вони страшенно образились, а весілля зробили скромне на 40 осіб. Невістка також не приховувала поганого ставлення до нас. Молоді винаймали квартиру в центрі міста, а до нас навіть не забігали. Досить довго ми не зустрічалися. А тоді я вирішила все налагодити та запросила сватів і дітей до мене.

Усі зібралися, я накрила великий стіл, кілька днів готувала. Чого лиш там не було – холодець, голубці, фарширована риба. Гості були вражені. І нам наче вдалося помиритися.

Та минуло кілька тижнів і син зателефонував. Сказав, що тепер свати запрошують усіх до себе. Звісно, ми погодились. Хоча я трохи нервувала, адже вони досить заможні, мають гарний будинок. Я знала, мама Аліни приготує кращу вечерю за мене.

І ось ми прийшли. Я принесла із собою пиріг, який самотужки спекла вдень. Вже з порогу ми з чоловіком були вражені. В коридорі панував страшенний безлад. Всюди розкидані речі. Як можна не поприбирати, знаючи, що гості йдуть. Нас зустріла сваха.

 – Заходьте, вибачте за безлад. Катя лишень завтра прийде.

 – Хто така Катя?

 – Жіночка, котра раз на тиждень в нас прибирає.

Пошепки

В мене мало щелепа не відпала від цих слів. Та мама Аліни продовжила.

 – Не думайте, це не так дорого. Вона всього 300 гривень бере. А нам так зручно, я маю час на косметолога і масаж.

Сваха була вдягнена у вечірню сукню і на підборах, хоча я ще не бачила, щоб в оселі у взутті ходили. Та це був лише початок. Ми сіли за стіл, а там нічого не було, лиш нарізка з сиру й ковбаси. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

 – Не лякайтесь, зараз доставка буде. Ми замовили вишукані страви з італійського ресторану. Вам сподобається.

 – А ви самотужки не готуєте?

 – Я ніколи не вміла. Та й не вважаю, що це для жінки головне. Я працюю, а у вільний час не хочу бути заклопотана домашніми справами, я маю мати гарний вигляд, добре почуватись, подобатись собі й чоловікові.

 – Хіба ж можливе сімейне життя без берегині домашнього вогнища?

 – Насправді це і є мій секрет сімейного щастя. І доньку я так виховала. Жінка це не прислуга, а партнер.

Почуте мене остаточно засмутило. Після вечері я хотіла хоч посуд помити. Та сваха наказала не перейматися, адже в неї є посудомийка. А решту Катя завтра поприбирає. 

Повертаючись додому я збагнула – син ніколи не буде щасливий у шлюбі. Невістку виховала розбещена пані, то ж і вона не буде дбайливою дружиною і матір’ю. Якщо ще взагалі схоже народжувати. Адже вочевидь, дбати про інших вона не вміє.

Я хочу вмовити сина, аби негайно розлучився. Поки все не зайшло надто далеко. Як гадаєте з такої жінки, як Аліна, може вийти дбайлива дружина?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector