Після “гостинного” прийому на Миколая, на Новий рік ми до Світлани не хочемо

Нещодавно чоловік повернувся додому і повідомив, що на Новий рік нас кличуть у гості.

 – Ну, що ми вдома самі робити будемо, ходімо до Світлани з Дмитром.

 – Що? До них? Знову? Е, ні! Досить, що ми собі день Святого Миколая зіпсували.

 – Та не вигадуй, не все так погано було.

 – Тобі ні, ти ж з Дмитром пляшку віскі випив, яку ми ж принесли.

Якщо я розповів, якою “гостинною” була Світлана – ви все зрозумієте. Вони самі наполягали, щоб ми до них прийшли. Так, доволі часто спілкуємось. Чоловіки наші з дитинства друзі, ми наче теж спільну мову знайшли. Того й погодились. Світлана кілька років до шлюбу проживала в мами в Німеччині. Вона сама зізналася, що там не звикли столи накривати. Але ж ми в Україні? Тож мала б вона це розуміти.

Ми прийшли, а на столі лишень всілякі закуски та канапки. Ані салатів, ані гарячих страв. Чоловік придбав елітний напій, не підемо ж до людей з порожніми руками. Його вони й пили, адже більше нічого не було. Мені ж запропонували вина, та я відмовилась. Але й це ще не все. 

Пошепки

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Мало того, що я сиділа голодна з тими канапками, так о десятій вечора Світлана почала збирати зі столу і ті харчі. Я відразу збагнула – нам натякають, що час все йти. Тож забрала свого веселого чоловіка і викликала таксі.

Ось чому чергове запрошення зовсім мене не тішило.

 – Любий, я не хочу їсти бутерброди на Новий рік!

 – А, як на мене, саме так і треба друзів запрошувати. Тобі не здається, що накривати усі ці величезні столи трохи ненормально. Ми зустрічаємось, щоб спілкуватися, а не животи набивати! Вдома просто варто поїсти, а тоді в гості йти!

Я з чоловіком категорично не згодна. З таким розкладом краще взагалі нікуди не йти. А ви як гадаєте?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector