Після мого весілля з Каріною мама ніби зірвалась з ланцюга… Ніколи не думав, що буду “воювати” з матір’ю.

Я єдиний син у матері й поважаю усі її старання, звісно також дякую за виховання, але те, що вона зараз виробляє це ні в які ворота не лізе. 

Коли я ще був зовсім малим, тато покинув маму, тому вона мене виховувала сама. Жалітися на своє дитинство я не можу, адже у мене було все необхідне, також мати мені дала найкращу освіту. Тепер я забезпечений чоловік та маю гарну роботу. Однак проблеми з матір’ю почалися тоді, коли я одружився. 

Моя Каріна мамі чомусь не сподобалась ще від знайомства. Пам’ятаю ту напружену при знайомстві розмову:

– Ну розповідай хто ти, звідки ти, де навчаєшся? Я, як мама, мушу знати все, аби розуміти чи мій синочок у добрих руках — почала мама.

– Я Каріна, з Борщівки, навчаюсь в медичному університеті тут у місті —  відповіла кохана.

Як тільки мама почула, що вона з села, тієї ж митті її вираз обличчя помітно змінився. Від тоді в її голові зародився план: як розлучити мене з Каріною. Щодня я вислуховував подібні лекції:

– Сину, вона тобі не пара? Хіба ти сам цього не бачиш? Не для сільської дівки я виховувала свого інтелігентного та красивого сина — товкла мені мама.

– Хіба ти не розумієш, що ми любимо один одного? І я не збираюсь розлучатись з Каріною — сказав як відрізав я.

Пошепки

– Та по ній зразу видно, що вона вертихвістка, яка вчепилась за успішного чоловіка задля своєї вигоди й не більше — не зупинялась вона.

– Мамо, я більше цього слухати не буду.

Через пів року ми одружились. Я був дуже щасливий, лиш дурний зробив потім дуже велику помилку. А помилка полягала в тому, що я з Каріною тимчасово вирішили пожити з моєю матір’ю. Я хотів закінчити ремонт у квартирі, а потім вже переїхати, але виявилось, що краще вже було жити на смітнику, аніж з моєю мамою. 

Навіть після весілля мама не зупинялась та рухалась до своєї цілі. Вона цілеспрямовано робила усе, щоб посварити нас з дружиною. За те тепер, я ще більше переконався, що моя обраниця — золота жінка. Тому що я не знаю як вона це все витерпіла. 

Одного разу, мама додумалась до того, щоб запропонувати Каріні гроші, тільки щоб вона мене кинула. Звісно кохана мені все розповіла і після цього я зрозумів, що треба переїжджати кудись. З того часу я не розмовляю з мамою, вона мене розчарувала. Не думаю, що ми зможемо колись спілкуватися нормально, бо очевидно, що вона категорично не приймає Каріну. 

Що робити у такому випадку не знаю. Відрікатися не збираюсь, але й робити щось для відновлення стосунків в мене бажання нема. 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector