Після нашого весілля друзі шепталися за моєю спиною. Мені було незручно дивитися їм в очі, адже всі говорили, що Наталя мені не пара

Я допустився великої помилки, думаю, жінки мене точно не зрозуміють. Ще в університеті зустрічався в чудову дівчину, скромну, спокійну, до того ж дуже милу. Наталю я не кохав, однак на той момент усі мої друзі були по парах, а я не хотів залишитися самотнім. До того ж вона проявляла знаки уваги, подумав, що варіант непоганий. Згодом вона сказала, що при надії. Я не планував  з нею одружуватися, однак Наталя пішла іншим шляхом – вона про все розповіла моїм батькам. 

Наші стосунки не були серйозними, ми познайомилися на вечірці, а потім час від часу ще бачилися, вона ставилася до цього серйозно, а для мене це був один зі способів приємно провести час. Звичайно, я до неї нічого не відчував.Тому я взагалі не хотів одружуватися. Але мої батьки мені говорили про дитину, яка має виховуватися в повній сім’ї, і я вирішив бути з Наталею. Думав, що, можливо, зживемося, почуття можуть і потім появитися. З цим можна якось жити.

Але тут ще був нюанс – вона повна. Я люблю струнких дівчат, але то вже таке! Мені було дуже соромно перед друзями. Мені дуже незручно дивитися їм в очі, адже всі говорили, що вона мені не пара. Так і жили ми з нею, як сусіди, не виходив з нею нікуди, і взагалі не хотів її. І вона все це розуміла.

Потім у нас народився син – це, напевно, найкраще, що вона мені могла подарувати. Правда, після пологів вона стала ще повнішою. Постійно їла та спала, адже дуже втомлювалася з маленьким дитятком! Я взагалі не впізнавав її, адже до одруження вона була повненькою, але хоча б завжди доглянута. А тут я просто тікав з дому. 

Пошепки

Так я прожив не більше двох місяців, а потім подав на розлучення. Не зміг я силою бути з некоханою жінкою. Вона мудра, розуміла всю ситуацію, і ми розлучилися без конфліктів. От і я став нарешті вільний, щастя моєму не було меж, коли вона нарешті переїхала.

З того часу пройшов рік, я так з нею і не бачився. Просто на картку скидав гроші для дитини, а сам мав багато роботи й не помітив, як стільки часу промайнуло. 

І ось днями я випадково зустрів її просто на вулиці. Вона так змінилася, ви не повірите! Я не міг зрозуміти, що трапилося. Вона стала справжньою красунею. Красива зачіска, підбори, схудла… Як би вона одразу була такою, то я б ніколи її не покинув. Зараз вона просто стоїть перед моїми очима, не можу забути. 

Завжди думаю про неї. Але не розумію, чому вона одразу не привела себе в порядок? Я б тоді і не подавав на розлучення.

Що їй заважало слідкувати за своєю зовнішністю? Мені захотілося повернути її! Але як це зробити я не знаю. Тим паче вона ще й хороша господиня, вдома завжди було чисто, прибрано. От тепер і думаю…

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector