Після одної фрази коханого я почала сумніватися – а чи вийде у нас ідеальна родина? Адже не хочу більше терпіти до себе таке ставлення!

Мені 30 років, нещодавно вийшла заміж за Павла. Йому 35, він розлучений та має донечку Марту. Не дивлячись на таку ситуацію в родині, мій чоловік дуже добре виховує доньку. Щосуботи забирає Марту в гості до нас чи на прогулянку, купує їй одяг, іграшки чи книги. Ну і совісно платить аліменти. 

Я одразу знайшла спільну мову з Мартусею. Їй 7 років, от вже скоро буде закінчувати 1 клас. Я ще на початку стосунків з Павлом знала про дитину, але мене це не дуже відлякало. Ну що, ставити йому ультиматум чи розлучатися? Дитина – це не вирок, а Божий Дар з небес.

Допомагала пасербиці з уроками, забирала після школи на тренування. Звісно, хотіла підкупити увагу дівчинки різними солодощами та подарунками. Загалом, ми в нормальних відносинах з дівчинкою. Познайомилися ще 2 роки тому, якраз коли я почала зустрічатися з Павлом. 

Так от, нещодавно ми поїхали до друзів Павла у гості. Вони запросили посидіти на дачі, посмажити шашлики, хтось навіть гітару взяв. На дворі ще зима, місяць лютий. А Марта скинула куртку і шапку й почала бігати. 

– Мартусю, одягнися. Ти можеш простудитися та захворіти.

– Ні!

– Марто, ну в тебе горлечко потім болітиме. 

– Ти мені не мама, аби я тебе слухала! 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Мені стало трохи ніяково перед гостями, що дитина себе так нахабно поводила. І тут хтось з чоловіків (вони вже добре випили) запитав:

Пошепки

– Павло, а от хто для тебе в пріоритеті? Жінка чи дитина?

– Теж мені, щось таке дурне запитуєш. Звісно, дитина, то ж моя кровинка. 

Чесно, мені стало так неприємно, що аж заплакати хотіла. Павло розповідав емоційно друзям, як він любить дитину, як довго чекав на появу Марти, що не жаліє для неї нічого. А от коли він мені востаннє щось купував? Хіба каблучку, коли пропозицію робив. Ні квітів, ні косметики чи якогось побачення в ресторані – цього давно вже не було.

Зате як Марта покаже пальчиком на іграшку в магазині – то все, Паша несе її на касу та оплачує. А мені що? Тільки продукти на вечерю та половину комуналки оплачує?

Тільки одна жінка, кума Олена, підійшла до мене та тихо прошепотіла “не переживай, він же тебе також любить”. 

І от після того випадку не можу не думати про слова Павла. Так, це його дитина, але від попереднього шлюбу. Тепер у нього є ще я, законна жінка. Ми живемо разом весь час, а з донькою він бачиться 2 рази на тиждень. Тим паче, у Марти є ще мама, вона не сирітка. 

А що трапиться, коли я народжу нашу дитину? Як Павло до неї буде ставитися? В мене вже нема до нього такої великої довіри чи розуміння. 

Тому, любі жіночки, добре думайте, чи потрібен вам чоловік з таким “додатком”. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector