Після побачення з Лізою я заприсягнувся – більше ніяких 40-літніх! Не варто марнувати час на старих

Звісно, я самий не красень. Але маю гарну стабільну роботу й квартиру. Житло мені дісталося від мами, але ремонт я зробив там власноруч. Що те плюс, оскільки все вмію. Я мав чимало жінок. Та ніколи не зустрічав ту, єдину, котра б оцінила мене й покохала. Саме тому зі шлюбом не поспішав.

Єдині серйозні стосунки були в мене з Настею. Ми жили разом чотири роки. Мені було надзвичайно комфортно. Вона була прекрасною господинею, до того ж непогано заробляла. А тоді вирішила все зруйнувати. Якось просто зрання вивалила мені на голову:

 – Я вагітна!

 – Це ж чудово! – Я щиро зрадів.

 – Але я не хочу народжувати дитину не в шлюбі.

 – Але нащо тобі той штамп? Все ж так добре.

 – Мені потрібні якісь гарантії.

Ми довго сперечались. Та порозумітись не змогли. Вона поїхала і сказала, що зробить аборт. Минуло чотири роки, коли я дізнався, що маю сина, котрий називає татом іншого чоловіка. Як на мене, вона вчинила підло і мала повідомити, що народила. Я не зміг це пробачити, тому й навіть не намагався налагодити спілкування. 

Зараз мені 43 роки і я досі самий. Ніяк не можу познайомитися з дівчиною, котра була б гарною, цікавою і відповідальною. Усім моїм подругам потрібні лиш гроші. Вони хочуть ходити по салонах і нічого не робити. Нещодавно кум сказав мені одну річ.

 – Як хочеш нормальне сімейне життя – почни зустрічатись з ровесницями. зверни увагу на дівчат 35 плюс.

 – Та які це вже дівчата!

Пошепки

– Але ж вони будуть тобі й подругами, й господинями, і в ліжку вже досвічені.

Що казати, вмовив мене кум. Я запросив на побачення одну знайому, з котрою спілкувався молодим. Та тоді вона була не сама. 

Ліза прийшла в ресторан в коротесенькій сукні та на височезних підборах. Взагалі не за віком. Та мені відразу впав у вічі надмірний макіяж. Здавалося, що на ній тонна косметики. А тоді я ще й помітив, що губи наколоті, шкіра якась не свіжа, волосся нарощене. Не стримався й спитав:

 – Ти що, чуже волосся начепила?

Вона почервоніла, та відповіла:

 – Все натуральне, найдорожче. Я в салоні працюю, тому у свої 40 мені більш як 25 не даси.

“Еге ж” – подумав я і посміхнувся. 

 Далі вона почала вихвалятися усілякими процедурами, які робила, аби зберегти молодість. Поводилась, наче дівчисько. Всіляко намагалась мене зачепити. Мені було ніяково. Потім розповіла, що веде власний блог про красу і має безліч підписників. а я дивувався, що комусь таке ще й подобається. 

Коли я підвіз Лізу додому вона відразу покликала мене до себе. Я погодився, хоча знав, що більше на побачення із нею не піду. Зранку зрозумів, що як би не молодилися жінки такого віку – вони однаково вже не дівчатка. Усі ці процедури та макіяжі мають смішний і недоречний вигляд. Тому я більше з такими старими не зустрічатимусь.

А ви як гадаєте, правильний я висновок зробив чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector