Після пологів дитину в мене забрали. А повернули – чужу. Я відразу це побачила і почала кричати

Дуже довго я мріяла стати матір’ю. Що лишень не робила, багато років лікувалась. Чоловік мій не надто цим переймався, завжди заспокоював:

 – Ну, не буде в нас дитини, нічого страшного! Головне, щоб ми здорові були.

Та я так не могла. Пережила чотири викидні, та в 34 роки нарешті народила. Пологи були вкрай важкими. Врешті лікарі вирішили робити кесарів розтин. Після народження, доньку забрали, а я відходила від наркозу. Чоловік якраз у відрядженні був, мав повернутися за два дні. 

Коли відійшла, дитину принесли. Та я відразу зрозуміла – це не моя донька. В цієї дівчинки були пухкі губи, темне волосся й дещо смаглявіша шкіра. Вона однозначно мала африканське походження.

 – Що це? Де моя дитина?

 – Це ваша.

– Та подивіться! Ви що сліпа?

Я почала кричати, медсестра глянула й перепросила. Вона просто переплутала ліжечка. Потім розказала, що дитину народила 18-річна дівчинка, студентка. Вона українка, та зустрічалась з африканцем, який навчався в нашому університеті. Малятко зовсім не темношкіре, але однаково не таке світле, як слов’янські діти. Мати відразу попередила, що напише відмову.

 – Ми вже зателефонували в соцслужбу. Таку дитину точно ніхто не візьме. А шкода, гарнесенька, в чому ж її провина, – підсумувала медсестра.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Мені ж принесли доньку. Та цілісіньку ніч я чула плач тієї покинутої дитини. Врешті не витримала. Покликала персонал.

 – Я заберу дівчинку! Я вирішила. То був знак.

Пошепки

 – Ви ще подумайте, не поспішайте.

 – Я всю ніч думала!

Чоловікові я нічого не сказала. Та коли він приїхав, в моїй палаті вже було двоє малят.

 – А це ще чия? Годуєш?

 – Так, годую. І це вже наша!

 – Як це?

 – Я вирішила її забрати. Нам Бог дітей більше не дасть. А так матимемо двох дівчаток. Ростимуть, як сестри.

 – А мене ти запитати не хотіла?

 – Тебе поруч не було. Її б забрали в дитячий будинок. 

Чоловік страшенно образився і сказав, що мені доведеться обирати – він чи дитина. Насправді вибору в мене тоді вже не було. Я б не покинула Мію. Відтоді минуло чотири роки. Я сама виховую своїх прекрасних дівчат. І не було дня, щоб я пошкодувала про своє рішення. Цікаво, що відразу після розлучення, мені розповіли, що чоловік систематично зраджував, коли був у рейсах. Тож усе відбулося так, як і мало.

Як гадаєте, я зробила правильний вибір?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector