Після розлучення, чоловік купив собі квартиру, зніс стінку і виконав євроремонт. Фото до і після

Ремонт житлового приміщення – це завжди різноманітні труднощі, які вимагають багать зусиль, коштів та часу. Сьогодні ми вам хочемо продемонструвати ремонт в старій квартирі, який розлучений чоловік зробив практично самостійно. Він змінив абсолютно все, викинув увесь мотлох й приступив до роботи. 

Ось такий вигляд квартира мала до ремонту. Чоловік змінив шпалери, люстри, плінтуса і, звичайно, замовив нові меблі. Перед цим виконав усі підготовчі роботи. 

Кухня в цьому приміщенні малих розмірів, тому чоловік вирішив всю сантехніку перенести, залишив на цьому місці лише плиту. Багато непотрібних речей забиралися не лише на кухні, а й у всій квартирі, він очистив все приміщення так, що залишилися лише стінки. Чоловік впевнений, що ремонт потрібно робити одразу у всій квартирі. Підлогу так зірвав аж до стяжки, декілька перегородок демонтував, щоб збільшити простір. 

Протягом ремонту власник квартири був змушений завжди щось вдосконалювати, оскільки траплялися нерівності і на стінах, і на підлозі. Потім він становив пластикові вікна та новий радіатор, що містить повітряні камери для пари. Стіни, які були на відкритому просторі, обробив фінішним розчином, а деякі приховані місця лише поштукатурив. Далі – натяжні стелі, ламінат на підлогу, а ще певна особливість – шафи, які виготовлені на всю висоту квартири. Завдяки цьому, не буде можливості накопичуватися пилу, та й виглядає все це дуже привабливо. Ці шафи дуже місткі, оскільки в них можна розмістити велику кількість речей. 

Чоловік задоволений результатом, адже він все облаштовував так, щоб було комфортно. В коридорі є шафа, домофон та вимикач, по всій квартирі достатня кількість розеток.

Чоловік розповідає, що ще хоче придбати ключницю, щоб не розкидувати ключі по усій квартирі. 

Кухня вийшла просторою у затишною, тут можна не лише готувати їжу, а й просто проводити час. До того ж плита не зайняла багато простору, однак ще додали два нижні ящики. Мийка тепер знаходиться в центрі приміщення, холодильник вмонтували в гарнітур і розташували біля вікна.

Інтер’єр доповнений чудовою оригінальною підсвіткою, що додає певної загадковості.

Вам сподобався ремонт?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector