Після розлучення чоловік відмовився повертати мені ключі. Якби ж я знала, які наміри він приховує

Раніше я була переконана, що б не було – рятуватиму свій шлюб. Засуджувала жінок, котрі здаються після першої ж сварки, не намагаються знайти спільну мову, компроміс. Мабуть, на мене суттєво вплинуло виховання батьків. Мама завжди стверджувала, що жінка має все терпіти, пробачати.

І ось я вийшла заміж. Свого Данила щиро кохала, він був добрим та щирим. Вже за рік в нас донечка народилась. А ще за шість років синочок. Та життя у шлюбі виявилось зовсім не казкою. Згодом збагнула, що мій чоловік зовсім не ідеальний. Я мусила про все його просити, постійно нагадувати, що треба зремонтувати кран, прибити плінтус. Навіть сміття винести він без нагадування не міг.

Та я з усім мирилася, щось робила самотужки, про інше йому постійно нагадувала. Врешті за 20 років шлюбу Данило так і не зробив нормальний ремонт. З часом мене все дедалі більше дратувало. А потім я ще й дізналась, що в чоловіка інтрижка. Я зрозуміла, що наш шлюб не вартий нічого і сказала, що хочу розлучитися.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше цікавих та життєвих статей за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Чоловік зібрав речі й вирішив пожити в друга.

 – Залиш ключі.

 – Але це ж і моя квартира. Тим паче діти тут. Про всяк випадок, я маю мати доступ до квартири.

 – А може, як нас не буде – ти коханку свою сюди приведеш.

 – Перестань, ти ж знаєш, що то була помилка. Все через твої постійні докори.

Ми знову посварилися, він пішов. За тиждень зателефонував, попередив, що прийде побачити дітей. Я дозволила, та вирішила, що не хочу бути вдома і поїхала до сестри.

А коли повернулася очам своїм не повірила. Мій колишній нарешті прибив плінтус. Наступного разу під час візиту він замінив кран на кухні, а потім ще й новий унітаз встановив. Поступово на другий місяць нашого розлучення Данило почав ремонт у вітальні. Я не витримала й запитала:

Пошепки

 – Оце треба було з тобою розлучитися, аби ремонт нарешті зробив. Не думай, що через це я дозволю тобі повернутись.

 – Я й не розраховую на це. Хочу, аби дітям затишно було.

Минуло ще два місяці, і колишній поклеїв нові шпалери в коридорі. Дітям столи та полиці придбав. Тим часом наближався день народження Данила. Під час чергового візиту син запитав:

 – А з ким ти святкуватимеш?

 – Ні з ким. 

 – Мамо, можна тато до нас прийде. Приготуй його улюблене.

Я була проти, та діти дуже вмовляли. Врешті мені стало шкода їх і я погодилась. Торт спекла, стіл накрила. Ми відсвяткували усі разом, як в старі добрі часи.  А потім колишній підняв келих і сказав:

 – Ви – мої найдорожчі люди на світі, завжди такими будете. Я знаю, що не заслуговую на таку сім’ю. Але дякую вам!

Сльози покотились з моїх очей. А потім Данило підійшов і запропонував спробувати ще раз. і ось я вже кілька тижнів не можу наважитись. 

Як гадаєте, варто пробачати колишнього? Він зрадив, але все ж добра людина і дбайливий батько.

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector