Після такого відвару будуть цвісти навіть грошове дерево і алое. Цвітіння триватиме майже цілий рік

Цінними методом підживлення кімнатних рослин є відвар з буряка. Він містить величезну кількість корисних мікроелементів, які просто необхідні рослинам для нормального росту. Він дбайливо насичує вазони, тому такий засіб можна сміло використовувати навіть в зимовий час. 

Щоб всі рослини були здоровими, потрібно приділяти достатньо уваги їхньому підживленню та догляду. Не забувайте про те, що навіть взимку вазон повинен отримувати достатню кількість світла, регулярний полив та рости у відповідному температурному режимі. 

Звичайно, для підживлення можна використовувати і звичайні збалансовані добрива, однак відвар з буряка буде не менш ефективним. 

Буряковий відвар містить такі речовини, як калій, кальцій, магній, фтор, марганець, фосфор, тому використовуйте цей засіб для поливу кімнатних рослин.

Отже, можна використовувати лише свіжий відвар, який ви не солили. Потім розбавити його з чистою водою у співвідношенні 1 до 1, та підливати звичним способом. Чудовий вибір підживлення, якщо рослини перебувають у періоді вегетації. Відвар ще й сприяє рясному цвітінню та загальному зміцненню.

Рослина отримує всі необхідні мікроелементи, тому стає більш стійкою до зовнішніх чинників. Підливати відваром не частіше, ніж один раз на тиждень. 

Ви знали про такий спосіб? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: