Після того, що сталося я думала, що ніколи не говоритиму зі свекрухою. Та її раптовий візит все змінив

Після весілля мені було вкрай важко. Раніше жила з батьками, для яких я була улюбленою і єдиною дитиною. І ось потрапила в чужу оселю до свекрухи, яка щодня вишукувала в мені вади.

Питання чи жити окремо, чи у мами мого Віталіка навіть не було. Лариса Іванівна жила одна у великій квартирі. А чоловік мій військовий. З 2014 року на сході воює. Тож вдома він бував мало. Що мені самій робити. Я сподівалась, що саме самотність зблизить мене з Ларисою Іванівною. Та цього не сталося.

З перших днів вона почала мене повчати, як і що робити в її квартирі. Навіть у нашій кімнаті я не мала права нічого змінювати.

 – Можна я ремонт косметичний зроблю?

 – Звісно, лиш шпалери будемо разом обирати. Раптом ти не такі купиш.

Вона розповідала, що прибирати, що готувати, і які програми дивитися по телевізору. Мені було важко. А найгірше, що вона слідкувала за кожним моїм кроком:

 – Куди це ти зібралася в такій сукні?

 – До подруг на каву.

 – А ти думаєш, це нормально, що син мій воює, а ти по ресторанах ходиш, ще й виряджаєшся?

 – Нічого страшного в цьому не бачу.

Звичайно, я все ж йшла. А свекруха телефонувала Віталіку і накручувала його. Врешті він дзвонив і розпитував, що я роблю і з ким. Це страшенно дратувало. 

Пошепки

Згодом чоловік повернувся додому. І тут почалось нове випробовування. Лариса Іванівна втручалась у кожну нашу розмову, під час сварок ставала на бік чоловіка і через це конфлікт ставав ще серйознішим. Врешті я пішла. Навіть вагітність мене не зупинила. Чоловікові висунула умову – або ми винаймаємо житло окремо, або я подаю на розлучення. За місяць ми знайшли невеличку квартиру. Свекруху все це образило. Якийсь час ми зовсім не спілкувались.

Згодом я народила. А тоді, минуло кілька місяців і почалась війна. Усі ми були розгублені. Віталіка відразу ж викликали на службу. Я довго плакала, але відпустила. 

Минув тиждень і раптом в суботу із самого ранку в мої двері постукали. Я відчинила і побачила Ларису Іванівну.

 – Можна до тебе.

 – Заходьте, звичайно! Я зараз кави зварю.

Свекруха, не дочекавшись на свій напій, почала:

 – Ти колись зможеш мені пробачити? Я поводилась жахливо. А все тому, що хотіла, щоб в сина все добре було. Переймалась, що його можуть обманути. Дівчата різні бувають. Але ти не така, я знаю. Віталіку дуже пощастило. Пробач стару бабу! 

 – Та перестаньте, ось тепер, коли я сама стала матір’ю, все розумію. Не впевнена, що зможу колись бути доброю свекрухою.

Ми посміялися, випили кави й дуже довго говорили. Вона згадувала свою молодість, як бабуся Віталіка їй влаштовувала випробування, ще й в селі. Відтоді ми найкращі подруги. Лариса Іванівна дуже допомагає з онуком, у вихідні дні разом ходимо плести сітки для фронту. А ще, вона вчить мене шити. Руки має золоті. Мені вже й сукню таку пошила, наче з дорогого магазину. Разом ми чекаємо нашого Віталіка! І віримо в перемогу!

Як гадаєте. стосунки зі свекрухою можуть так змінитися?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector