Після того, як о 19 вечора шеф мені наказав терміново йти додому, а Алісу залишив – я все зрозуміла

10 років тому я влаштувалася на роботу секретаркою керівника великої столичної фірми. Керівником був Володимир Олександрович – дуже ввічливий, але надзвичайно вимогливий чоловік. На його характер я не скаржилася, адже зарплатня у мене була просто чудова. Окрім офісної роботи я ще й прибирала у нього в кабінеті за що завжди мала премію. 

Прибирала я зазвичай вранці. Доводилося приходити на годину раніше до початку робочого дня, аби протерти пил, викинути сміття та полити всі вазони. Добре, що у нас була тьотя Зіна, вона мила всюди підлогу, тому що без неї я б просто не справлялася. Наш Володимир Олександрович дуже любить чистоту, тому для нього це було надважливо. 

Одного разу, він покликав мене до себе та сказав:

– Я бачу, що тобі трохи важко. Ти ж на роботу приходиш раніше й залишаєшся ще після. Зіна наша йде на пенсію, от я і вирішив звернутися у клінінгову компанію. Буде у нас 3 працівники. Двоє приходитимуть  два рази на тиждень, а одна буде на місці щодня.

Наступного дня, прийшла Аліса. Якби ви її побачили, то ніколи б у житті не здогадалися, що вона працює у клінінговій компанії. Не дівчина, а просто супермодель. Худа, з довгими ногами та шикарним волоссям. Коротенька спідничка та чудовий макіяж – просто лялечка! Аліса прибрала всі кабінети, помила підлогу, перетерла весь пил та навіть забрала додому штори з кабінету шефа та попрала їх, тому що я ніяк не могла цього зробити. На виконання всієї роботи Алісі знадобилося максимум 2 дні, а потім їй стало геть нудно. 

Шеф вирішив посадити її за інший стіл та дати завдання – перевіряти документи. Вона все швидко второпала й почала потихеньку виконувати мою роботу. З кожним днем мені було дедалі важче приходити на роботу. Шеф розмовляв лише з нею та приділяв їй максимум уваги. Одного разу я повернулася з обіду, дивлюся, а вона за моїм комп’ютером сидить!

Виявилося, шефу терміново знадобилися документи, а мене на місці не було, от він і дав їй пароль. А одного разу, я побачила як він її обіймає на сходах. Тоді все стало на свої місця. Мені було важко повірити у те, що такий серйозний, дорослий, одружений чоловік міг повестись на оце!

Пошепки

Потім, він почав у всьому мені дорікати, мовляв довго на обід ходжу (30 хвилин, як завжди), не встигаю документи надсилати, не слідкую за роботою техніки та порядком. Добре що у нас Алісочка є, яка все помічає та вчасно виправляє. 

Одним словом, причарувала вона його, а він повівся! Шкода мені було свою кар’єру і його сім’ю. Потрібно було якось виправляти ситуацію, але як? 

Одного разу шеф покликав мене до себе та сповістив про те, що раніше відпускає додому, а ось Алісу залишає до кінця робочого дня. Під столом у нього я побачила пляшку шампанського й усе зрозуміла. 

Залишити все просто так я не могла. Вирішила поїхати до його дружини та про все розповісти. Ганну Володимирівну я добре знала, але номера її у мене не було. Шеф жив в елітному районі з охороною, тому мене туди б ніхто не пропустив та й були ризики, раптом він додому приїде, а тут я!

Я подзвонила йому, почула на фоні музику та сміх Аліси – додому точно не збирається. Раптом, я побачила як з будинку вийшла Ганна Володимирівна – оце так пощастило! Я коротко про все їй розповіла й вона попросила мене підвезти її до нас в офіс. Жінка пішла, а я залишилася чекати в авто. Раптом, з офісу вийшла пошарпана Аліса, за ними Ганна Володимирівна та просто зразковий чоловік Володимир Олександрович. 

З того часу, Аліса у нас більше не з’являлася, а прибиранням займався якийсь молодий хлопчина. Поняття не маю, що там Ганна Володимирівна йому наговорила, але про Алісу більше ніхто не згадував.

Як ви вважаєте, я правильно вчинила, що розповіла про все його дружині?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector