Після весілля Світлана часто заходила до свекрів: мила, прибирала, готувала вечерю. Якось ввечері, повернувшись додому, сіла і заплакала. Коли чоловік дізнався причину, відразу поїхав до батьків. А найбільше був вражений свекор

У Світлани чудовий чоловік — Остап, який дуже закоханий у свою дружину. Весілля у них було нещодавно, вони двоє дуже добрі та господарські. Після весілля молодята переїхали у власне житло, хоча Світлана часто навідувала свекрів та в усьому їм допомагала.

Разом зі свекрами проживала рідна сестра Остапа, яка не була одружена. Свекруха разом з донькою мріяли про багатого зятя, який буде розв’язувати їхні проблеми. Вони бажали чоловіка з хорошою машиною, посадою та житлом. 

Марія, сестра чоловіка, навіть не дивилася на хлопців, які не відповідали її критеріям. Сподобався їй на весілля брат Світлани Микола — високий широкоплечий спортсмен. Весь бенкет вона не зводила з нього очей, а потім запросила на танець. Микола відмовився.

На той час в Миколи була дівчина, з якою він прийшов на весілля. 

Світлана не дуже ладила з сестрою чоловіка, оскільки у неї завжди було безліч зауважень: їсти несмачно варить, підлогу недолуго миє, ще й речі прати не вміє, всі плями залишаються.

– Чому ти знов приготувала таку гидоту?  – дорікала Марія дівчині, а після цього накладала собі повні тарілки харчів. 

Світлана не хотіла конфліктувати з родичами, тому часто просто мовчала. Правда, таке ставлення Марії неабияк ображало Світлану, після чого вона вирішила все розповісти чоловікові. 

Остап став заспокоювати Світлану:

– Не слухай її, вона за все життя сама ще ні разу борщу не варила та ганчірку не тримала. Вдома все робив я, а старшу сестру жаліли, оскільки вона єдина донька. Я ніколи не слухав її небилиць і ти теж не звертай уваги. Ти в мене молодець, працюєш на дві хати, вона ще має тобі дякувати. 

Остап поїхав до батьків і почав кричати на сестру:

– Чому моя дружина повинна прибирати тут, готувати їсти, коли ти цілими днями вилежуєшся на дивані? Запам’ятай, моя дружина – тобі не служниця!

Батьки не зрозумілим, що відбувається. Вони вранці ішли на роботу, а приходили ввечері. Марія запевняла, що всю робота вдома робить вона, а Світлана приходить лише в гості. Батьки були шоковані від такої нахабності доньки. 

А найбільше був вражений свекор:

— Я думав, що ти за розум взялася та почала щось робити, а ти бідну дитину примушувала працювати. Краще б подружилася зі Світланою, батьки не вічні. 

Після цього з Марії всі лише сміються.

Що ви думаєте з цього приводу? 

U2
Загрузка ...