Планета влаштувала нам домашній арешт: щоб згадали про своє здоров’я, про настільні ігри, про чаювання з батьками і дітьми…

Теперішня ситуація змушує нас задуматися над поведінкою людей.

Можливо, планета втомилася від постійного впливу людей. Ми завжди кудись спішимо, біжимо, не маємо часу для того, щоб насолодитися моментом. Усі ці катаклізми: пожежі, повені, урагани — так і закликають всіх схаменутися. Природа сама схилила нас до того, щоб ми більше приділили часу рідним, відпочили від щоденного поспіху та згадали про своє здоров’я. 

Ця історія може навчити людство краще ставитися до всього, що нас оточує. Багато країн скасували наземний транспорт, авіарейси, а все це призводить до меншого забруднення повітря. Люди сидять в домівках, а в цей час оживає природа.

Так, у Венеції через відсутність туристів та великої кількості людей, вода у каналах стала неймовірно чистою. Вода настільки чиста, що де-не-де можна побачити рибок.  В найпотужніших містах Китаю зменшилися викиди шкідливих речовин в повітря на цілих 32%. 

Захисники навколишнього середовища впевнені, що цей короткий період часу повинен донести людям, що ми ще можемо врятувати планету та покращити якість життя. Ми повинні змінити свої щоденні звички та почати думати про майбутнє. Зміни лише в наших руках. 

Можливо, з цього моменту почнеться новий відлік існування оновленого суспільства без зайвого сміття не лише в природі, а й в стосунках один з одним.

Що ви думаєте з цього приводу?

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: