Плюшеві в’язані тапочки своїми руками. Впорається навіть зовсім новачок

Ми хочемо вам розповісти про пряжу alize puffy, яку використовують багато рукодільниць. З її допомогою можна створити різні дитячі вироби, адже вона дуже м’яка та комфортна. Зокрема я використовую таким метод для створення пледів та іграшок. Достатньо просто взяти гачок в руки й почати творити. 

Для створення таких речей потрібно підготувати наступні предмети:

  • моток пряжі alize puffy fine;
  • гачок;
  • устілка;
  • підошва;
  • шило

Сьогодні ми будемо створювати тапочки. Для основи потрібно або придбати підошву, або ж вийняти зі старих тапочок. По всій підошві потрібно зробити отвори за допомогою шила. Отвори робити на відстані 5 мм один від одного та 1 см від краю.

Потім розпустіть першу петлю та візьміться за хвостик. Гачок повинен проходити крізь отвір.

З і зовнішньої нижньої сторони підошви пропихаємо петлю за допомогою гачка. Такі петлі потрібно зробити по всьому периметру.

Після цього беремо сусідню петлю й витягуємо її вгору через першу. Так нам вдасться закрити низку. Найкраще це робити за допомогою гачка, але можна і руками. Продовжуємо в’язати по цілому периметру.

Потім під перегородку поміщаємо гачок й витягуємо петлю за перегородки. Пров’язуємо так по всьому периметру.

Щоб знову закрити низку, поміщаємо гачок в 2 сусідні петлі, а потім протягуємо другу через першу назовні. Ви маєте отримати лише одну петельку – другу. Продовжувати так до закінчення другого ряду. 

Наступні ряди в’яжемо так: обираємо середину ряду та відступаємо від центру на 4 петлі в ліву та праву сторони. Потім з правого краю підхоплюємо передню стінку першої петлі і протягуємо її в петлю від робочої нитки. Після цього слід гачком захопити передню стінку другої петлі й протягнути через неї петлю з робочої нитки. Так через петлю з робочої нитки потрібно протягнути дві, з пов’язаного ряду. Ви отримаєте 8 центральних петель. Потім закриваємо 5 одержаних петель.

Потім повторюємо це в іншу сторону, але не зменшуємо ряд. З кожного рядку потрібно лише додавати одну петлю з основи підошви, щоб закрити низку.

У вас вже сформується верхня частина виробу. Якщо вам цього буде недостатньо для підйому, то можете догачкувати ще декілька рядів.

Щоб сформувати верхню частину виробу, потрібно в’язати, йдучи то вправо, то повертаючись наліво. Кожні дві перші петлі ряду потрібно зменшити, а біля основи пров’язуємо 1 петлю від робочої нитки. Продовжувати до тих пір, поки ви не завершите всю верхню частину.

На завершення останню петлю з робочої нитки потрібно обрізати та зафіксувати її за допомогою останньої петлі з ряду. Хвостик, що залишився, заховати в стінку.

Ви  любите щось створювати власними руками?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector