Побачила, як в Туреччині миють килими, і сама спробувала – такими чистими вони у мене ще ніколи не були

Постійно, коли влаштовую вологе прибирання і відсуваю всі коври, то присягаюся самій собі, що скоро викину їх зовсім.  Адже нічого, окрім збирання пилу, вони мені не дають. А як важко їх чистити! Та ще був би толк з того. Все одно залишаються ніякими. Втім, усе ж таки шкода позбуватися такого недешевого елементу декору. Та й в ноги, як не крутіть, тепліше. 

Сіла якось за комп’ютер і почала шукати дієві методи миття килимів. Натрапила на відео, де турки, а ми всі знаємо, яку хорошу славу мають турецькі килими, вимивали свої ковдри дуже цікавим способом. Вирішила, що й сама мушу спробувати.

До слова, у Туреччині килими всюди: у готелях, в кафе і навіть у магазинах! І, на диво, всі вони там доглянуті, чисті і дуже м’які. чому ж секрет? Не в дорогих хімічних засобах і не частою зміною покриття! Розповідаю секрет, який привезла із відпочинку багато років тому. Всі засоби, необхідні для очищення килима, коштують недорого і вже є у вас вдома.

Отож, відкриваю всі секрети.

Вам знадобиться:

1 л води;

Рукавички;

1 ст. л. порошку для прання;

Щітка для чищення;

1 ст. л. нашатирного спирту.

Найкраще в такому випадку одягати маску, щоб не надихатися нашатирного спирту. 

Вода для прання має бути гарячою або мати не менше 65 градусів. Вода кімнатної температури не підійде для такого прання. 

Розчиніть у воді пральний порошок. Ви, звичайно ж, можете використовувати і рідкий засіб. Великої різниці немає.

Додайте до цієї суміші нашатирний спирт. Будьте готовими до їдкого запаху, але не переймайтеся, він цілком вимиється з килима в процесі.

Надягніть рукавички і починайте очищення килима. Використовуйте для цього щітку.

Чистіть поверхню ковра круговими рухами. Якщо не вдалося відтерти деякі плями з килима за один раз, процедуру доведеться повторити.  Вкінці наберіть у миску чистої води і кілька разів пройдіться вимитою щіткою по поверхні.

Мені цей спосіб дуже допоміг відтерти навіть складні плями з поверхні килимів. Перевірила сама і вам раджу.

Які способи очищення килимів ви знаєте?  

Як часто самі чистите килими?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector