Почала щодня вживати вітамін В12. Навіть уявити не могла, що результат мене приємно здивує!

Не секрет, що після 40 років наш організм починає помалу старіти і втрачати корисні елементи. Найважливіший з них – це вітамін В12, який відповідає за гарне самопочуття, зовнішній вигляд та сильний імунітет. 

Можна легко визначити рівень вмісту В12 у вашому організмі. Ось перші ознаки того, що у вас недостатня кількість вітамінів:

Пошепки

 1. Бліда шкіра. У вас з’явилися великі синці під очима, втрата рум’янцю та нормального кольору шкіри. Дефіцит В12 порушує нормальний процес кровотворення. Через це організм починає виробляти жовчний пігмент білірубін, який негативно впливає на колір шкіри. 
 2. Випадіння волосся та ламкі нігті. Для сяючого та міцного волосся потрібна велика доза вітаміну В12. Він також відповідає за тверду нігтьову пластину. Тут потрібно випити певний курс вітамінів В12 та кальцію. І варто порадитися з лікарем! 
 3. Проблеми з пам’яттю. Вітамін В12 відповідає за здорову функціональність мозку та його пам’ять. Низький рівень може провокувати часті провали та розсіяність уваги.
 4. Втрата зору. В12 відповідає за судини сітківки і зоровий нерв. Якщо в організмі не вистачає вітаміну –  виникає розмитість, двоїння і навіть миготіння.
 5. Колір язика. По-перше, його відтінок не такий яскравий, як в інших людей, а насиченого червоного кольору. По-друге, відчуття печіння на язику при кожному прийомі їжі. По-третє, втрата смаку. Звичні смаколики та делікатеси мають неприємний присмак. 
 6. Турбує серце. Через нестачу вітаміну виникає тахікардія. Це негативно впливає на самопочуття, виникають захворювання серцево-судинної системи, проблеми з артеріальним тиском. 
 7. Оніміння. Вітамін В12 забезпечує достатній рівень кисню в організмі. Якщо його мало – німіють кінцівки, починаються судоми та поколювання. 
 8. Втрата координації та рухливості.  Ціанокобаламін сильно впливає на мієлінову оболонку нервів. Якщо організму його не вистачає, нерви можуть пошкоджуватися. Тому ви можете втрачати свідомість, координацію, паморочиться в голові. 
 9. Важке дихання. Наш організм не отримує необхідну дозу кисню, через те, що кров просто не в змозі наситити ним всі тканини. Легені починають працювати швидше, щоб перекрити цю проблему. Саме тоді і виникає задишка.
 10. Втома. Вітамін В12 також відповідає за рівень гемоглобіну в нашому організмі. Якщо його мало – організму не вистачає кисню і ви швидко втомлюєтесь навіть після глибокого сну. 
 11. Різка зміна настрою. Ні для кого не секрет, що вітамін В12 здатен виробляти гормони щастя – серотонін та дофамін. Низький рівень вітаміну може провокувати поганий настрій та навіть депресію.
 12. Висока температура тіла. Часто цей симптом вказує на запальні процеси в організмі і його слабкість. 
 13. Зміна запахів. Це ще називають “синдром вагітної”, коли вам подобаються зовсім нетипові запахи – бензин, фарба та інші токсичні речовини. 
 14. Слабкі м’язи. Ціанокобаламін додатково має великий вплив на нашу нервову систему. Саме тому, ви можете постійно відчувати втому і навіть м’язову слабкість.

Увага! Будь-яка інформація щодо здоров’я та лікування, має лише ознайомлювальний характер! Перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря або до лікувального закладу!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector