Починайте день з цього тексту, і ваше життя набуде нового сенсу!

Якщо ви вирішили змінити своє життя — тоді не відступайте!

Принцип змін не важкий: перш за все прийміть себе, люди, які вас оточують — є віддзеркаленням вашої душі, якщо ж ви щось осуджуєте в них — значить це присутнє й у вас самих.

Після того, як ви почнете жити із собою в гармонії, то у вас з’явиться більше сил та впевненості в собі. Ви почнете насолоджуватись кожним моментом, а Всесвіт буде сприяти цьому!

Ми підготували для вас цікавий текст, який варто читати кожного ранку стоячи біля дзеркала! Згодом ви помітите, наскільки сильними будуть зміни у вашому житті!

» Прокинувшись сьогодні, я зрозумів (-ла), що день буде наповнений тільки радісними емоціями! Залишаючи всі сумніви позаду, я знаю, що сьогодні у мене буде святковий настрій! Сьогодні, я буду дякувати долі, за всі подарунки, які вона мені зробила, за всі мої перемоги, досягнення, за те, що надихає мене, та веде правильним шляхом! Вдячний (-а) також й за труднощі, нелегкі часи, адже вони формували мій характер та робили мене сильнішим. 

Цей день багато чого змінить у моєму житті, я проживу його з високо піднятою головою! Я буду дякувати Всесвіту, навіть за банальні речі, які ми так рідко помічаємо!

Сьогодні я буду допомагати іншим, буду уважною та терплячою людиною. Я буду дарувати своє тепло близьким мені людям. Я впевнений (-а), що завдяки мені, сьогодні точно хтось усміхнеться.

Я хочу, щоб світ став трішечки кращим! Сьогодні я подарую комплімент тому, хто у відчаї або ж сумує! Скажу декілька ласкавих слів своїй другій половинці! Сьогодні я не буду турбуватись про те, що у мене не вийшло, або ж чого у мене немає! Я буду дякувати Богу за те, що я здоровий (-а) й за всі ті чарівні моменти життя, які я проживаю.

Я добре знаю, що занепокоєння — це тимчасовий стан, не потрібно приділяти йому значної уваги. Я вірю у свої власні сили та точно впевнений (-а), що вони допоможуть подолати мені всі негаразди!

Перед тим, як йти спати, я обов’язково піднесу голову до неба й подивлюсь наверх — на неймовірне небо! Милуючись ним, я буду з усмішкою згадувати свій день! Вночі, поклавши голову на подушку, я точно побажаю собі, щоб наступний день, був найкращим у моєму житті! Коли я засну, то буду бачити кольорові сни!

Я впевнений (-а) завтра всі мої мрії збудуться!»

А ви вже спробували читати цей текст кожного ранку?

 

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: