Почніть говорити людям правду – і ваше життя зміниться. Про такі метаморфози ви й не здогадувались

Більшість з нас немає сумніву у своїй щирості. Нам здається, що ми відкриті й усім кажемо правду. Та ви здивуєтесь, дізнавшись, як часто доводиться брехати.

Лишень згадайте, що ви відповіли подрузі, коли вона пригостила вас своїм огидним печивом? Або ж що відповіли керівнику, коли він попросив оцінити його ідею? Насправді ми брешемо мало не на кожному кроці. Чого вартує лише ваше “нормально” у відповідь на питання “Як ваші справи?”

Та усі прагнуть, аби їх вважали чесними. Адже заслужити довіру іншої людини так складно. Утім, стаючи на шлях правди слід розуміти – неприємних сюрпризів буде чимало!

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланням – https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Ваша чесність може зруйнувати життя, зіпсувати стосунки, та позбавити радощів.

Якщо ви почнете казати правду, то:

Пошепки

1. Ви почнете втрачати людей. Далеко не усім з вашого оточення сподобається позиція чесності. Людям боляче чути про себе правду. 

2. Інші вважатимуть вас нецікавим. Знявши маску ви ризикуєте перетворитись на нудну людину, зі своїми проблемами. А чужі проблеми нікому не потрібні.

3. Вас вважатимуть схибленим. У суспільстві, де усі брешуть, чесні здаються схибленими. Та згодом, коли усі зрозуміють, що тепер це ваша позиція – почнуть цінувати й поважати. Адже так важко зустріти людину, котра скаже все, як є.

4. Вам почнуть довіряти. Люди знатимуть, що ваші слова – то не пустий дзвін. Поступово поруч залишаться лише справжні друзі. 

Варто збагнути, що шлях чесної людини – вкрай складний, та врешті вона отримує неоціненний скарб – свободу! Зникає необхідність увесь час мізкувати, що і кому сказати, аби догодити. Та не варто плутати чесність з хамством. Залишатись тактовною людиною – надзвичайно важливо.

А ви хочете чути від інших правду? Готові до цього?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут – https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector