Почувши це, я не міг уявити, що після всіх моїх зусиль та виховання, син може таке говорити про свого рідного батька. Невже він так чекає моєї смерті?

Одного ранку, я прикинувся, що сплю і випадково почув шокуючу правду, яку від мене приховував рідний син разом зі своєю дружиною.

– Кохана, потерпи ще трохи. Він вже старий і йому ще не довго залишилось, тому скоро ця квартира була повністю в нашому розпорядженні — шепотів на кухні Микола до Уляни.

Почувши це, я не міг уявити, що після всіх моїх зусиль та виховання, син може таке говорити про свого рідного батька. Невже він так чекає моєї смерті?

Але ж мені всього сімдесят. Проте, мабуть, синові та невістці байдуже, лиш би квартиру якнайшвидше звільнив.

Вони переїхали до нас одразу після весілля і коли моя дружина була ще жива, я почував себе господарем у будинку. Але з часом почав помічати, що мене тут зовсім не цінують та не бажають дослухатися до моєї думки. Думав, може якось придобритися, аби налагодити ситуацію, але все було марно. 

Проте, коли я почув цю жахливу розмову на кухні, вирішив, що з мене досить. І я не буду цього терпіти. Не дозволю більше поводитися зі мною як з тягарем, який заважає їм жити в моїй квартирі. Наголошую в моїй квартирі! 

Пошепки

Тоді я придумав цілий план: запросив старого друга, щоб він допоміг мені замінити замок у дверях, а ще ми зібрали усі їх речі в сумки та винесли в коридор під’їзду.

Коли Микола з Уляною повернулись з роботи, побачили ці сумки та почали гримати у двері. Адже намагались відчинити двері, але не вдалося.

Вони ще довго гримали, дзвонили в дзвінок, але я вирішив, що не буду навіть слухати їх. Впевнений, що вони б придумали щось у своє виправдання. Тільки боюсь, такій їх поведінці нема виправдання.

Мені потім ще Микола телефонував та просив вибачення, але вже було пізно. Чомусь сидить в мені образа на свого сина, не можу прийняти я такого ставлення.

Тому вирішив продати квартиру й переїхати до села, щоб насолоджуватися своїм життям. Виручені кошти частково я віддав на армію, на іншу буду жити. Сам подбаю про себе, якщо рідний син не хоче.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector