Подарувала тестю квартиру, а йому все мало! Ще й навмисне намовив доньку проти мене та пересварив з родичами

Минулого літа моя донька вийшла заміж. Не можу сказати, що от її Діма відповідна кандидатура. Не такого чоловіка я бачила поруч з донею.

Я працюю вчителькою у школі та знаю, що то за фрукт. Діма виріс у поганій родині, вчився на 2 та 3. Його не раз мали вигнати та передати в якийсь інтернет, але було шкода хлопця. Після 9 класу вступив на маляра-штукатура, але не провчився до кінця в тому ПТУ. Батько його сидить, мама з бабусею пиячать. 

Діма не має ні нормальної освіти, ні роботи. Таксував вночі, а на вихідних десь працював на будовах.

А моя Зоряна дуже хороша та мила дівчина. Закінчила школу з золотою медаллю, мала стипендію. І як вони взагалі зійшлися? Я розумію, що протилежності притягуються. Але вони наче з інших світів та планет! 

Однак, я ще мала надію, що Дімка зміниться. Ну хоча б заради жінки. Ну от забути ті всі незгоди та почати життя з нового аркуша. 

Я навіть віддала після весілля молодятам свою однокімнатну кватиру. Колись там жила моя покійна бабуся. Після того, як її не стало, я зробила ремонт та здавала житло в оренду. Сама ж підіймала тоді на ноги Зорянку, гроші були конче потрібні. 

А у 2018 не стало і моєї матусі. І її житло я також здавала в оренду. Тому, крім вчителювання та репетиторства, я ще мала пасивний дохід з оренди. 

Так ось, відколи молодята зіграли весілля, то Дімка навіть не рухався. Шукав тимчасові підробітки, працював вантажником, офіціантом, охоронцем. Однак, його влаштовував той факт, що я подарувала квартиру. І це була моя найбільша помилка. 

Тиждень тому до мене приїхала Зоряна в гості. Я купила її печиво, заварила улюблений чай та ще приготувала пиріжки. Ще й зібрала пакет з картоплею, помідорами, консервацією. Ну я ж мама, турбуюся про молоду родину. 

Тільки за столом донька дуже нітилася. Наче от хотіла почати дуже не зручну розмову.

– Зорянко, що таке? Якісь неприємності на роботі? 

– Та все нормально. Просто от ми з Дімкою от чекаємо на поповнення. 

Пошепки

Я вже збиралася плакати від щастя. Почала обіймати доньку, цілувати.

– Але мамо. Ми тут подумали… Нам утрьох буде тісно у твоїй однокімнатній квартирі.

– І що ти пропонуєш?

– Чому ти не віддаси нам ту квартиру на 3 кімнати? Там місця більше, ремонт новий.

– З якого це дива? По-перше, там живуть люди і платять мені гроші. По-друге, чого це твій Діма не думає про квартиру?

– Тому що зараз все дорого коштує.

– Ага, я вам дала квартиру, а вам все мало? Не цінуєте те, що маєте, так? 

– Мамо, ну що ти починаєш?

– Словом, мені ця епопея з квартирами набридла. Твій Діма дуже зручно влаштувався, я так скажу. Теща квартиру раз подарувала, то ще одну повинна дати? 

От через це ми дуже сильно посварилися і вже кілька днів не говоримо. Я чудово розумію, що то Діма так намовив Зоряну поговорити за житло. Думали, що цього разу трюк спрацює.

Добре, що всі квартири оформлені на мене і я зятя ніде не прописувала. 

А що б Ви зробили на місці нашої читачки? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector