Подарував дружину найкращому другу. Сказав, щоб до ранку її речей не було у моїй квартирі

Олег одружився з Іванкою ще 5 років тому. Спершу це було велике кохання, здавалося, що вони не зможуть і дня прожити один без одного. Однак побут взяв своє, і від колишньої романтики не залишилося ні сліду. В глибині душі розуміли, що досі кохають один одного, однак постійні сварки, взаємні претензії призвели до того, що не було ніякого трепету. 

Дітей так у них і не було, дружина ще не хотіла, казала, що треба ще для себе пожити. Однак Олег не розумів, як можна жити для себе, вони вже нещасливі разом, потрібно навпаки переходити на новий етап – батьківство мого б все змінити.

Однак чоловік вирішив не нав’язувати свою думку, хотів, щоб дружина сама прийшла до того, що пора щось змінювати.

Після роботи додому Олег завітав з другом. Тоді Іванна вдома відпочивала. Тільки не встигли переступити поріг квартири, як знову невдоволення, сварка. Другу Олега було не комфортно в цій ситуації, він хотів примирити сторони, що ще більше дратувало чоловіка. От той зопалу крикнув, що якщо він захищає його дружину, то нехай забирає її собі – й пішов з квартири.

Прогулявся парком, вирішив заспокоїтися, повернувся додому різно. Зрозумів, що винен у цьому конфлікті, тому хотів помиритися з дружиною, але спершу пішов перекусити на кухню. Потім, щоб не розбудити дружину, тихенько ліг поруч, і заснув. Чує вночі гучне хропіння, крізь сон – аж проснувся від цього звуку. Подумав, що дружина тихо спить, тому вирішив, що це здалося. І тут знову хропіння – розплющує очі й бачить, що по ту сторону ліжка спить його друг, а посередині дружина. Вони спали втрьох.

Пошепки

Олег одразу з криками зіскочив на ноги, друга поволік з квартири, дружина кричала, казала, що нічого не було, він не так все зрозумів. 

– Ти ж казав, щоб друг забрав мене собі, він мене заспокоював, і ми заснули. Нічого такого не було!

Однак Олег не хотів цього слухати, сказав, щоб її до ранку не було у квартирі.

Сказав, що подарував дружину найкращому другу.

Як Ви вважаєте, чи дійсно Іванна зрадила чоловікові?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector