Подруга почала розпитувати мене, як живуть мої молодята, ось я і запропонувала їй зайти до них в гості

– Я не розумію, хіба не можна було принаймні в суботу поприбирати? – обурюється Ольга Ярославівна. – Вони тільки рік живуть у квартирі, а вона така брудна, що її не впізнати.

Син знайшов собі таку ж дружину, як і він. Вона ні підлоги, ні вікон не миє і за сантехнікою не доглядає. А запах на кухні жахливий. Не знаю, як там можна сидіти.

Невістці близько тридцяти років. На вигляд вона доглянута і зріла жінка. Ніколи б не повірив, що у її квартирі такий безлад. Всі речі валяються по підлозі. Тільки стежка до дивану розчищена. 

Максим, син Ольги, одразу після весілля переїхав жити на свою квартиру. Вона йому дісталася в подарунок від батьків. Документально нерухомість досі належала матері. Усім так було комфортно.

Однак молода пара, відчуваючи себе господарями квартири, робить у ній все, що заманеться. Ольга вважає, що це занадто. Адже невістка ніколи не прибирає.

– Коли б я не приходила, у них завжди безлад, – жаліється жінка. – Минулого тижня мій терпець увірвався і я сказала все, що думаю.

Я вкотре зайшла до них і застала таку картину: невістка спокійно робить собі манікюр, а навколо неї сміття і розкидані речі. Підлога, столи, дивани служили місцем розташування для одягу, взуття і посуду водночас.

Пошепки

Незважаючи на виправдання невістки, я присоромила і відчитала її. Пригрозила, що переїдуть на орендовану квартиру, якщо не змінять свою поведінку.

Ввечері подзвонив Максим, щоб розпитати, що трапилося. Йому я сказала те саме. Два дні ми не розмовляли, а потім невістка вибачилася і пообіцяла, що такого більше не повториться.

У вівторок я знову прийшла до них в гості і здивувалася. Справді, навколо все буквально виблискувало. Я повірила, що молоді нарешті порозумнішали. Однак, згодом виявилося, що це були результати праці клінінгової компанії, яку вони викликали.

Недільним ранком ми з подругою поверталися з церкви. Заговорили про моїх дітей. Жінці було цікаво, як вони живуть. Я вирішила їй наочно продемонструвати. Тим паче квартира сина була по дорозі. Своїм ключем я відчинила двері і ми зайшли всередину. А там – повний безлад. На кухні була ціла раковина немитого посуду.

Максим з дружиною навіть не вийшли з кімнати, щоб привітатися. Я засоромлена пішла додому. Наступного дня, коли я знову до них прийшла, то побачила пусту квартиру. Вирішила подзвонити до сина, щоб запитати, в чому справа. Виявилося, що вони переїхали в інше житло. Мовляв, їм надоїло жити під моїм контролем.

Діти образилися на мене і не хочуть говорити. У чому причина – не розумію. Я ж лише хотіла, щоб вони підтримували чистоту навколо. У будь-якому разі я вважаю, що маю рацію в цій ситуації.

А які у вас думки з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector