Подруга порадила негайно викинути крокси. Не повірила, коли дізналася правду про ці капчики

Нещодавно вирішила собі купити капці для дому. І на вітрині побачила красиві гумові капчики. Ще й такого приємного кольору. Словом, не втрималася та взяла одразу декілька пар – собі, чоловікові, синові та ще одні для гостей. Ну такі вже красиві, а головне зручні! А для сина ще взяла спеціальні наліпки на носки, вони тримаються на гачечку. Консультант їх так хвалив та навіть знижку зробив. 

І ось вчора прийшла до мене знайома подруга у гості:

– Ти збожеволіла? Купила собі додому таку отруту! Негайно викидай їх геть! 

Чесно кажучи, я спершу не зрозуміла, що трапилося. А потім подруга про все розповіла:

– У Німеччині провели дослідження. Взяли 10 пар кроксів від різних фірм. Знаєш, там були різні обіцянки від виробників: надійні, прослужать довго, безпечні для нашого здоров’я та довкілля. А на ділі вийшло не так. Словом, ніхто не пройшов перевірку. Адже всі капці на 60% складалися з ароматичних поліциклічних вуглеводів. А це група канцерогенних речовин, які здатні викликати рак! 

Я того ж вечора цілу годину витратила на пошуки різних досліджень, рекомендацій. Дійсно, реклама у всіх така казкова та неймовірна, що одразу хочеш купити всі пари, які є у наявності. Але реальність дуже жорстока. Образливо за наших медиків – адже це частина їх уніформи на роботі.

Я не можу досі повірити, що люди здатні на таке заради грошей. Сумно, що продавці використовують такий брудний маркетинговий хід, щоб просто отримати з наших гаманців наживу. Тепер я намагаюся обходити стороною такі подібні магазини або блокувати рекламу в Інтернеті. 

А ви знали про такий факт? Носите таке взуття? Чому? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector