Подруга поділилась рецептом, яким все життя користується! Усе просто: на літр води потрібно взяти одну чайну ложку яблучного оцту…

Головний секрет хорошого врожаю озимого часнику – ретельний відбір та підготовка посадкового матеріалу.  До речі, садять такий овоч ближче до кінця вересня, тож ви ще встигаєте випробувати всі поради на своєму городі! 

Перший важливий секрет – підбір правильного часнику на посадку. Потрібно брати лише озимий часник, бо ярий для посадки на зиму не підходить. Розрізнити ці два види легко: озимий має міцний і товстий стовбур всередині, а зубчики ярового щільно прилягають один до одного.

Коли потрібні зубчики уже відібрані, треба перейти до обробки перед посадкою. 

Для цього змішайте чайну ложку гумату калію з такою ж кількістю яблучного оцту. До цієї суміші додайте літр чистої води. Коли розчин буде готовий – помістіть туди зубчики часнику. Суміш має покривати їх рівномірно, але не повністю.

Пошепки

Дайте часнику настоятись у цьому розчині від 1 до 5 днів і ви забудете про грибок та шкідників під час збору урожаю.

Посадковий матеріал потрібно просушити і вже після цього розпочинати городні роботи. Глибина посадки – від 5 см, приблизно на 3 висоти зубця. Грядки після посадки можна не поливати.

А ви вже садили озимий часник? Діліться своїми секретами в коментарях!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector