Подруга – табу в стосунках!

У кожної жінки є найкраща подруга, це точно. 

От ми з Оленою пройшли і вогонь, і воду, і мідні труби. Перші сльози, перше кохання, перша розлука. Разом жили та мріяли про те, як наші діти вже одружуються та ми виховуємо малюків. 

Однак, все змінилося, коли я зустріла свого коханого Павла. Точніше, змінилася Олена.

Вона чудово знала, що мені подобається Павло. Але не соромилася з ним фліртувати у компанії

– Ой, а підвезеш мене додому? Бо я так втомилася, – і так ніжно бере його за руку. 

– Нам не по дорозі тим паче що автобуси ще їздять

– Ой, Павлику, ну не будь таким занудою!

На щастя, наш спільний друг Микита звів нас з Павлом. Але Олена далі дозволяла жартувати та залицятися до мого хлопця. Однак, віддаю належне Павлу – він дав зрозуміти, що Олена робить все не правильно та угомонив її.

Правда, це тривало не так довго. 

Олена перемикнулася на мене. Тоді ми ще з нею жили разом на квартирі. І кожного разу, як я збиралася на побачення, вона тихцем псувала наші плани:

– А можна з вами?

– Але Павло купив тільки два квитки у кіно…

– Ну нічого, я сяду поруч, може буде вільне місце!

Я намагалася закрити на це очі, але її поведінка була просто нестерпною

– Ліда, це плаття тебе повнить. Тим паче, Павло надає перевагу таким струнким дівчатам, як я. Ой. і що він у тобі знайшов? 

На щастя, скоро ми почали з Павлом жити разом. Олена на деякий час зникла – поїхала дити до батьків, бо не могла сама оплачувати оренду та комунальні послуги. 

Через рік Павло зробив мені пропозицію та ми почали готуватися до весілля. Я подумала, що це шанс налагодити спілкування з Оленою на новій ноті. Все-таки, вона чудово знала про яке я весілля мріяла, яку сукню хотіла обрати та вирішила, що вона мені допоможе.

Так я ще ніколи не помилялася.

– Фу, цей колір тобі взагалі не підходить. Візьми пишне, ось це!

– Але воно не підходить по стилю!

– А в ньому у тебе дупа велика! 

На щастя, за місць до весілля Олена поїхала на відпочинок з іншими подругами та я спокійно видихнула – був час все ідеально підготувати та завершити організацію на вищому рівні. 

Олена давно знала, яка гама для одягу – ніжні, пастельні відтінки. Однак, припхалася до ресторану у яскравій, жовтій сукні, яка аж очі роз’їдала. А ще взяла зелену сумку та зробила такий макіяж, ніби зібралася у клубі працювати замість диско-кулі. 

– Сонце, але ж я тобі казала взяти іншу сукню! Ти ніколи не слухала моїх порад.

– Олено, будь ласка, не псуй мені свято. Я весілля робила в першу чергу для себе!

На весілля Олена поводилася дуже вульгарно – то почне дикі танці влаштовувати, перекрикувати музикантів. Так напилася, що залізла на стіл та казала, що зараз покаже майстер-клас по стриптизу. Словом, цирк на дроті, бо вона ніколи не знала міри у випивці. Ще й до дружок моїх прискіпувалася, бо, бачте, вони вже не так роблять!

Наступного дня у нас були поправини, але її вже не кликали. Гарно посиділи та почали з родичами рахувати гроші.

Тут один порожній конверт, – каже моя мама, – Але з підписом

Я дивлюся – а це такий “подаруночок” від Олени. 

– Що це за жарти? – телефоную подрузі. 

– Ну ти знаєш, що я зараз на дні, грошей нема, але не могла не прийти до тебе

Я тоді кинула слухавку.

Все, нашій дружбі точно прийшов кінець. 

На щастя, зараз у мене з Павлом все добре, у нас є дітки. Правда, олені не йметься – то розповідає байки, що Павло мені зраджує, пхає носа у наші стосунки, критикує імена діток. Хоча сама досі живе у батьків на шиї.

Я гадала, що такі перерви у нашій дружбі щось змінять в Олені. Але ні, таких хіба могли виправить. Я всіляко уникаю з нею зустрічей та навіть не ходжу туди, де її запросили. Краще вдома час з родиною проведу, ніж знову псуватиму собі настрій. 

Чого навчила мене ця історія? 

Інколи навіть найближчі люди можуть зробити підлість. Головне – не пускати їх у своє життя та вміти дати відсіч. Такі друзі тільки будуть тягнути вас на дно та робити геть нещасливими.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними. Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

У Вас були такі горе-подруги? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector