Подруга, яка працює дерматологом, розповіла важливі правила миття тіла. Виявляється, ми все робимо не так!

Приймати душ чи розслабляючу ванну з ароматною піною – це суцільне задоволення. Адже кому подобаються застарілий запах поту на тілі на бруд? 

Однак, виявляється, є частини тіла, які не потрібно намилювати до скрипу. А є ті, які потрібно двічі і навіть тричі на день ретельно промивати. 

Деякі дерматологи розповідають, що надмірна чистота може тільки нашкодити нашому організму. Адже наша шкіра має також баланс мікрофлори і його можна пошкодити. Тим паче, деякі ділянки дуже чутливі до тертя та агресивних засобів миття. 

Вуха:

Хоча в аптеці часто продають ватні палички для вух, однак, вони взагалі не допомагають. Кожен отоларинголог в один голос скаже, що ці палички дурниці. Адже вуха – це той орган, який здатен самостійно очищатися від різних забруднень. Під час миття сіра у вусі розмокає та самостійно виходить з отвору. Тоді її можна легко витерти рушником. 

А використання паличок на сухі вуха взагалі робить шкоду. Адже так ми штовхаємо сіру до барабанних перетинок. Тим паче, сіра дуже корисна, адже захищає наші вуха від попадання різних інфекцій. 

Ноги та руки: 

Звучить дивно, адже нас з дитинства привчали, що руки потрібно завжди мити. Однак, дерматологи пояснили, що на цих ділянках шкіри дуже мало потових і сальних залоз. Тому нема необхідності в щоденному митті. Навпаки, мило та вода можуть пагубно впливати на шкіру та викликати різні подразнення. 

Пошепки

Волосся:

Часто у складі шампунів містяться агресивні речовини, які негативно діють на волосся. Так утворюється лупа, почервоніння, свербіж та навіть випадіння. Тому трихологи рекомендують зменшити графік миття волосся до 3 днів. Також варто купувати безсульфатні шампуні, адже у них міститься набагато менше шкідливих речовин, ніж у звичайних. 

Ніс:

Лікарі не рекомендують купувати часто різні спреї чи каплі для носа. Цей орган, як і вуха, здатен самостійно очищуватися. Різні аптечні засоби можуть пошкодити оболонку носа та навіть занести інфекцію через тюбик. А при неправильному використанні зачіпають капіляри, в результаті чого виникає кровотеча. 

Статеві органи:

Тут варто звернути увагу на те, яким засобом ви миєтеся. Адже гінекологи та дерматологи радять купувати спеціальні гелі чи мила для інтимної гігієни. Адже звичайні гелі для душу викликають подразнення, свербіж, почервоніння, дискомфорт і порушують мікрофлору. 

Увага! Будь-яка інформація щодо здоров’я та лікування, має лише ознайомлювальний характер! Перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря або до лікувального закладу!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector