Подруги сміються. Мій хлопець приїжджає до мене з готовою їжею в контейнерах

Цікаво, кого Ви підтримаєте в цій історії.

Я проживаю сама, а мій хлопець – з батьками. Ми багато часу проводимо разом. Також після спільних прогулянок, де кожний платить сам за себе, ми їдемо до мене. Тому часто виходить так, що коханий в мене снідає та вечеряє.

Такі частування почали відбиватися на моєму гаманці. Адже він великий, здоровий чоловік: такий їсть чимало.

Я порадилася з подругами й вирішила зробити йому зауваження.

З хлопцем поговорила і попросила купити їжі. Він сприйняв все адекватно, покаявся, що якось про це не подумав, і пообіцяв виправитися.

Наступного разу, він зателефонував і сказав, що скоро приїде та попросив нічого не купувати та не готувати. Я вже з задоволенням чекала, що він прийде з пакетами продуктів і ми спільно будемо стояти перед плитою.

Вдома прибралася, свічки, посуд красивий приготувала. Сама одягнулася і нафарбувалася. Стала чекати.

Він приїхав, зайшов на кухню й те, що він витягував з пакетів мене здивувало: це були контейнери з голубцями, котлетами, гречкою і салатом. А в додачу – термос з чаєм.

– Що це ти привіз?

– Продукти! Ти ж сама просила!

Я була ошелешена й не знала, як відреагувати. Ми подивилися кінофільм, потім сходили в парк, повернулися до мене, повечеряли. Вранці він поїхав, забравши з собою все, що залишилося.

І так триває вже декілька місяців. Продукти він так жодного разу і не купляв, привозить готові страви в контейнерах. Навіть склав розклад чергування, коли він привозить їжу, а коли готую я.

Подруги всі сміються, кажуть, що як одружимося, він і далі буде страви від мами привозити.

Нещодавно я запропонувала йому сходити в магазин, що-небудь купити та разом приготувати вечерю. Він сказав, що його коштом ми їли під час його минулого приїзду. Він дав зрозуміти, що оплачувати та готувати нічого не буде.

Я не знаю, як чинити в такій ситуації. Це мої перші серйозні стосунки, але розумію, що вечеряти стравами, приготовленими його мамою, не є нормальним явищем. 

Як би Ви вчинили на місці дівчини?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector