– Подивись на мене! Я краща за сестру! – Катя приїхала до нас в Італію. Я її прихистила, а отримала ніж у спину

Я живу в Італії вже десять років. Колись приїхала до тітки після закінчення університету, вона допомогла знайти мені роботу. Згодом я зустріла чудового італійця Маріо і ми одружились.

У нас дуже гарна сім’я. Нещодавно почали думати про дітей. Хоча я із цим не поспішаю, тут 33 роки – це ще зовсім молода.

Моя сестра Катя раніше жила в Запоріжжі. Вона молодша за мене, але вже встигла одружитися, народити й розлучитись. А коли почалась війна – попросила прихисток. 

 – Куди ми з Андрійком поїдемо. Тут дуже небезпечно. Але я довго в тебе не житиму. Знайду роботу, влаштую малого в садок і переїду.

 – Звичайно! Їдь швидше.

Я щиро переймалась тим, що з рідними може статися біда. Все підготувала до її приїзду, окрему кімнату виділила, навіть одяг придбала. 

Ми з Маріо зустріли сестру дуже гарно. В усьому допомагали. Разом із нею їздили оформляти необхідні документи. Андрійко – чудовий хлопчик, добрий та щирий. Він легко адаптувався, почав ходити в садок.

А от Катя з роботою не поспішала. Усі місця, які я їй знаходила, не підходили. Виявилось, що вона не може доглядати стареньких чи прибирати квартири. Не для того освіту здобувала. Я ж час від часу мала нічні зміни. Згодом почала помічати, що Катя налаштовує чоловіка проти мене. А ще вдома вдягається зовсім відверто. Може в самій напівпрозорій нічній сорочці ходити.

Пошепки

Одного разу просто в моїй присутності сестра вдягнула сукню, яку, до слова взяла в мене. І спитала Маріо:

 – Подивись, я краща за сестру! Фігура гарніша, молодша!

Чоловік лише посміявся. А далі гірше. Вона вигадувала всілякі причини, чому я погана дружина. Мовляв, не хочу від нього дітей і всіляке різне. А врешті прямо запропонувала.

 – Розлучись і виходь за мене. Я відразу народжу!

Маріо довго сприймав усе, як жарт. Італійці за своєю природою прості люди. А тоді за вечерею, коли ми всі були за столом ламаною українською сказав:

 – Думаю, ми достатньо допомогли. Я знайшов роботу для Каті, власники надають житло і не проти дитини. Зранку треба їхати.

Вона аж зблідла. Такого не очікувала. А мені було надзвичайно приємно. Сама б не наважилась випхати сестру. Врешті Катя ще й образилась. Сказала, що чоловік в мене поганий. От і допомагай після цього людям.

А ви б пробачили рідній сестрі такі витівки?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector