Покликали гостей на новосілля, зібрали невеликий стіл, чекаємо. Тут стук у двері, відкриваю, стоять наші гості, я дуже здивувався чого вони не дзвонять в дзвоник, виявилося він знятий

Купляв я квартиру ще декілька років тому, до таких великих покупок я ставлюся дуже серйозно, тому обрати щось гідне для мене було не легким завданням. Пройшло два місяці, а я далі продовжував шукати житло, яке б мені підходило. І от мені нарешті пощастило — знайшов той варіант, який ніби то підходив і за ціною, і за умовами. Зв’язався я тоді з жінкою, яка мала мені продемонструвати це житло.

Приміщення терміново потребувало реновації, оскільки ремонту не було років тридцять, всю сантехніку також слід змінювати. Однак мені дуже сподобалося розташування, тому з дружиною зупинилися на цьому варіанті. От поїхали ми вдвох на зустріч з продавцем, щоб обговорити всі нюанси.

Продавчиня квартири зрозуміла, що ми ствердно вирішили придбати це житло, й не хотіла скидати хоча б копійку. Навпаки почала намагатися накинути якомога більше, пропонуючи нам фіранки, меблі, люстри та ін. Від чого ми, природно, відмовилися.

Пройшло ще декілька місяців і ми переїхали в абсолютно пусте житло. Залишилося там від попередніх власників лише розетки та дверний дзвінок. От на новосілля ми зібрали невеликий стіл й закликали найближчих друзів. Вже готові до святкування, чекаємо на гостей, і тут лунає стук з вхідних дверей. Мені було дуже дивно, чому вони не подзвонили в дверний дзвінок.

Мені було дуже дивно з цієї ситуації, чому не працює дзвінок. Тоді колишня господиня заявила, що, окрім неї, ключі має ще  чоловік, і тепер він може легко потрапити в наше житло. Ймовірно, що поки нас не було вдома, він прийшов і зняв дверний дзвінок, залишивши тільки кнопку.

«А які до мене претензії, я не продавала вам дверний дзвінок! » – промовила жінка й кинула слухавку. Ми наступного дня одразу поміняли всі замки й були шоковані з цієї ситуації. Більше її не бачили.

Чи були у Вас схожі ситуації?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: