Поки мама гарує на заробітках, тато водить додому дівчат за викликом! Я сама випадково побачила його “пасію”

Декілька років тому тато отримав важку травму на роботі. Через хребет він не міг далі працювати на роботі. Тому мама вирішила, що візьме роль годувальника на себе. Однак, її зарплата менеджера була дуже мізерна, просто копійки. А треба ж купувати татові ліки, я тоді була лише школяркою. 

Тому мама поїхала до своєї куми в Іспанію на заробітки. І якби не її пожертва – то ми б точно пропали. Адже мама постійно висилала нам продукти, гроші. Коли я вийшла заміж, то вона купила квартиру якраз у сусідньому будинку.

Я старалася доглядати за татом. Постійно прибирала вдома, готувала їсти, купувала йому ліки, возила на різні вправи та операції. Мій чоловік має своїх знайомих у медицині, які за спасибі допомагали татові. То масаж робити, то відправити у санаторій. Загалом, ми крутилися біля тата, як тільки могли. 

І ось вже мама в Римі років 10 точно. Сама не знає, коли зможе повернутися. Аже у країні війна і роботи взагалі нема. А там вона заробляє у три мої зарплати мінімум. Ну і ким вона тут працюватиме? Піде продавцем за 7 тисяч гривень? Тим паче, там у неї багато подруг, знайомих заробітчанок. 

Чотири дні тому я мала знайти якісь важливі документи. У моїй квартирі їх не було, тобто, логічно, що треба йти до тата. Купила його улюблені круасани, фрукти та овочі на ринку біля дому. Думала приготувати йому на вечерю щось смачненьке. Ключі я не віддавала, тримала в себе. 

І от заходжу додому, помічаю якусь жіночу сумочку на комоді та туфлі. Ну це явно не подарунок для мами. Чую, як у вітальні хтось так хихоче. Просто з ноги відчиняю двері та бачу, як на дивані сидить молода білявка, десь мого віку. Так ніжку та ніку закинула, як та фіфа, пальцями волосся крутить. А біля неї сидить тато, тримає пляшку вина та пригощає її шоколадом. 

– Ой, донечко, а ти.. А це от моя знайома хороша.

– Дуже неприємно познайомитися. 

– Ну не треба так хамити, доню!

Пошепки

– Тату, мені здається, чи твоїй гості час провалювати додому? Показати, де двері чи самі знайдете?

Білявка цокнула голосно та закотила очі. А я так хотіла її взяти за волосся та викинути геть, наче пакет зі сміттям. Тато ніяково провів дівчину у коридор, про щось їй на вухо пошепотів.

– Доню, ну це моя знайома.

– Добре, тату, я все зрозуміла. Зараз тобі щось приготую.

В холодильнику у тата були вина, шампанське, солодощі. Ну точно не на перекус, а для гостей солідне частування. 

І от вчора я знову хотіла зайти до тата додому, аби віднести йому домашні пиріжки та чебуреки. Підходжу до вікна і бачу, як з нашого під’їзду виходить та сама білявка. Тато її так за руку тримає, щось щебече. А та дівка рже, як коняка. А потім він поцілував її у губи на прощання. 

Я аж заплакала після побаченого. Добре, що чоловік був вдома та заспокоїв мене. От поки моя мама заробляє гроші йому на ліки, він додому водить молодих коханок. Чи викликає собі дівчат порозважатися. 

І я розумію, що не можу більше мовчати. Треба точно розказати мамі, аби вона знала, який тато у нас гуляка. 

Однак, це ж моя дина. І це мій тато. Якщо я з ним нормально поговорю і залякаю, він не буде мамі зраджувати? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector