Поки мій синочок тяжко працює закордоном, невістка витрачає всі гроші на розваги. Цікаво, чи не мучить її совість?

Ще до війни мій син Павло виїхав у Нідерланди на заробітки. Він працює водієм майже цілодобово. Тут, в Україні у сина залишилась дружина і троє дітей. Спочатку невістка не хотіла його відпускати, плакала, кричала, казала, що не впорається сама. Але швидко заспокоїлась, коли отримала перші гроші від Павла. А заробляє він не мало. Декілька тисяч євро. 

Влітку я вирішила переїхати до Марини. Адже я давно не бачила онуків.Та й втомилась від постійних прильотів. Я сама в Дніпрі мешкаю, а невістка в Івано-Франківську. До того ж Павло з Мариною весь час кликали мене до них. І ось коли ракету збити не встигли і вона прилетіла в сусідній район, я вирішила переїхати.  

Я подумала, що невістці не завадить зайва допомога. Вона сама та ще й троє дітей. Я б могла проводити час з дітьми, чи готувати. Та у Марини були свої порядки. 

Діти зранку харчуються кульками та молоком. Ніяких каш, чи іншої корисної їжі. Старший хлопчик  самостійно нарізає ковбасу ножем. 

– Чи не поріжеться він ножем? – питаю в невістки

– Він вже не маленький і може сам зробити собі бутерброд, – говорить вона

В неї діти самі хазяйнують на кухні. А мені ж не стало сил спостерігати як дитина ріже тупим ножем собі ковбасу. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Молодшу донечку Марина ще годує груддю. Проте дієти невістка не дотримується. Їсть шкідливі чипси, консервацію. П’є забагато кави. А потім передає це все онучці через молоко. Говорить, що Марійка вже звикла. В такому віці і вже звикла? 

Пошепки

При цьому діти постійно сидять в хаті, в телевізорі, в телефонах. Хоча у них зараз канікули. Я і сама іноді не хочу додому заходити. Витягнути онуків прогулятись неможливо взагалі. Вони кричать, вередують. 

– Навіщо ви їх тягнете?

– Ну хай вийдуть на вулицю до друзів погратися.

– Не потрібно їх змушувати. Захочуть – самі підуть. До того ж там передавали дощ. Ви їх лікуватимете, якщо вони захворіють?

А те, як невістка витрачає гроші – доводить мене до безумства. Так, вона зробила ремонт, але таке враження, ніби я в психлікарні. Все таке сіро-біле. Ну хоч би трохи додала кольорів. 

Через тиждень Марина з дітьми їде в Буковель. Вона забронювала вже квитки. Там безліч розваг: і ресторани, і спа, і нічні клуби. Але ж за чиї гроші вона це робить. Син тільки передав їй гроші, вона вже швидко обміняла їх побігла витрачати. 

Але чому не покласти в банк ці гроші? Чому не почати заощаджувати? Невже потрібно витрачати все і одразу. Я в її віці все заощаджувала. Копієчку до копієчки. На курорти навіть не їздила.

І чому мені дісталась саме така невістка?

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Diana
Adblock
detector