Поки одні чужих старих за кордоном доглядають, інші своїх рідних в притулки віддають…

Нещодавно таке почула від своєї сусідки, що аж волосся дибки стало. 

– Та якщо твоя мама вже стара і немічна, то краще віддай її до притулку. Там і доглядатимуть, і лікуватимуть, а ти будеш собі мати спокій з тим всім — сказала Ганна.

Не розумію, як язик може повернутися таке сказати? Який притулок? Виявляється я помилялась, коли думала, що таких людей, які б віддали своїх батьків у притулок в Україні немає. Мені здавалося, що таке поширено тільки в Європі. На жаль, ні… 

Правду кажуть, що рідні стіни лікують, але й тепло найближчих також. То про який притулок може йти мова? Навіть якщо матеріальні можливості не дозволяють належним чином дбати про старших, любов рідних врятує. Вона є опорою для літніх батьків, надаючи їм важливу підтримку.

Діти повинні брати на себе обов’язок доглядати за батьками до їх смерті. Це повинно бути не лише з вдячності.

Безліч українці мандрує по Європі, доглядаючи чужих літніх батьків, натомість свої залишають напризволяще. Але чому? Та тому, що гроші важливіші ! 

А іноземці чомусь своїх стареньких до притулків не дають, а наймають доглядальниць до дому. 

Пошепки

Четверта Божа заповідь каже: «Шануй батька твого і матір твою, щоб тобі було добре і щоб ти довго прожив на землі». 

Кожен сам розставляє пріоритети, однак я все одно не можу збагнути, як люди можуть віддавати свого батька чи матір до притулку… Життя в таких умовах може бути важким для них, особливо з усвідомленням, що рідні діти зраджують. Навіть найкращий догляд чужої людини не замінить турботи рідної дитини. 

Люди похилого віку наділені життєвою мудрістю та бажанням жити під опікою близьких. Тому важливо не позбавляти стареньких батьків любові та піклування. Старість батьків — відповідальність дітей!

Така моя особиста думка. А що ви думаєте про притулки для літніх людей??

 

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector