Поки сестра гарувала на заробітках, її колишній чоловік придумав план, як виманювати в неї гроші…

Моїй сестрі 50 років, і вона вже 10 років як розлучена. Проте ще досі живе з колишнім чоловіком в одній квартирі. Так склалося, що вони не мають куди роз’їхатися, тому просто вимушені терпіти одне одного стільки часу під одним дахом. Два роки тому я запропонувала їй поїхати зі мною за кордон, заробити трохи грошей, щоб купити житло та нарешті звільнитися від того бовдура. 

Людмила вийшла заміж у 30 років. З особистим життям в неї завжди дуже важко складалось. Нормальні чоловіки їй чомусь не зустрічалися. От вона з того всього і вийшла заміж за першого ліпшого. Не знаю як їм вдалося прожити 10 років. 

Мої діти вже дорослі, тому я хотіла поїхати на заробітки, щоб забезпечити собі щасливу старість. Самій їхати якось було неохота, тому я покликала сестру, тим паче їй гроші на квартиру більше потрібні. На диво, Люда швидко погодилась, і зовсім скоро ми вирушили до Іспанії.

Робота у нас була виснажлива. Ми доглядали літніх людей з нестерпними характерами, тому доводилось терпіти, аби заробити гарну копійку. Попрацювавши там два роки, ми повернулись додому. Коли Люда увійшла до квартири, в якій проживав колишній чоловік, то жахнулась від побаченого. У помешканні не прибирав ніхто, мабуть, з того дня, коли вона поїхала. Пилюка всюди, сміття навіть у ліжку розкидане, запах нестерпний. Сестра прибирала у квартирі весь тиждень. 

Але цікаво те, що після її повернення колишній якось дивно почав поводитись. Просив пробачення мало не на колінах та переконував у тому, що змінився. Пропонував Люді зійтися, проте я радила сестрі триматися від нього якомога далі. Серце мені підказувало — щось тут не чисто. Якось чоловік покликав Людмилу на розмову:

– Дорогенька, у мене виник геніальний план. Відкриймо власний бізнес?

Пошепки

– Який ще бізнес? Що за маячня? – відповіла спантеличена пропозицією Людмила.

– Вкладемо трохи грошей, а потім будемо мати шалені прибутки.

– Е ні! Навіть чути нічого не хочу про якийсь там бізнес!

– Тоді позич мені декілька тисяч доларів, я тобі усе до копійочки поверну, як тільки справи підуть вгору.  

– Ага! Я зрозуміла! Тобі від мене потрібні гроші. Але я на це не поведусь! Досить з мене! Завтра я переїжджаю, а свою частину квартири буду здавати в оренду.  

Він її ще довго благав про позику, але в результаті залишився ні з чим. А я насправді тішусь, що сестра тепер живе сама у власній квартирі. Бо той негідник ще б довго сидів на її шиї. 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector