Поки син думав, я приїхала до них у неділю, застати, так би мовити, всю сім’ю зненацька. Переступаю поріг, навколо тиша. Помітила, що невістка дуже нервова, зайшла у вітальню, а там онук сидить на дивані весь у сльозах

Син мій взяв собі в дружини сироту. Дівчина була юною і дуже доброю, мені шкода було цю дитину, то ж я одразу взяла її під своє крило. З часом вона навіть почала називати мене мамою. За сина я була абсолютно спокійна, дівчина – самостійна, вміє робити абсолютно все – і прибрати, і зготувати. Після весілля переїхали жити до бабусі невістки, вона вже сама потребувала догляду, і ця дівчинка все встигала, ще й до мене в гості приходили.

Згодом вона народила мені двох онуків: дівчину (нещодавно виповнилося 8 років) і хлопчика – на два роки молодший. Ніхто і не думав, що нас чекає таке горе – моєї невістки, матері двох дітей, не стало.Все було дуже раптово, ми самі не могли оговтатися, а бабуся невістки так і не змирилася… Загалом розпочалася справжня чорна полоса, боялася, щоб син не впав в депресію, у нього був дуже складний стан.

Загалом він залишився з двома дітьми на квартирі бабусі. Ми одразу оформили допомогу, щоб отримувати кошти, ще й син працював, матеріально коштів вистачало, однак син почав дуже часто випивати. Я переживала, щоб все не закінчилося плачевно. Одного дня він заявив мені, що знайшов “розрадницю” – найкраща подруга моєї колишньої невістки. Вдавала вигляд, що дуже співчуває, однак в мене закрадалися сумніви, щодо її намірів. Все-таки син у мене високий, гарний, добре заробляє, а ще й тепер з квартирою. Єдиний мінус – це діти, однак вони їй не заважали. Обкрутила так його, що й одружилися.

Я тоді ще не дуже засмучувалася, мала надію, що помиляюся в цій дівчині… Однак згодом розпочалося справжнє пекло, телефонує до мене сусідка й розповідає:

«Не знаю, що в них там відбувається, але ваша невістка з ранку до вечора репетує, наче скажена. Ми прокидаємося під її крики, страшно подумати, що вона так може репетувати на маленьких дітей. Я вже раз пішла до них глянути, а вона відчинила двері й сказала, щоб я не вигадувала – голос у неї такий гучний! Шкода маленьких діточок, які мусять все це терпіти».

Я як це почула, мені зле стало. Пішла тоді в садок  до вихователів, щоб ті розповіли, як діти себе поводять. І от вони говорять, що хлопчик став дуже зацькований, коли приходить Бакто – радіє, а коли забирає мачуха – то завжди сльози!

Тоді на вихідні я забрала онуків до себе й вирішила все у них ретельно випитати. Як тільки розпочала говорити за мачуху, онук одразу замкнувся й припинив розмовляти. Онука ж розповіла, що татова жінка часто стрясає в повітрі ременем для “атмосфери”. Лементує постійно за будь-який проступок сварить: якщо крихти на столі, якщо іграшки розкидані чи просто діти трохи шумлять. Найголовніше те, що біля сина вона зовсім інша, включає одразу ідеальну дружину і матір.

Я тоді одразу йому зателефонувала і все розповіла. Хто б міг подумати, що він цьому не повірить. Сказав, що діти щось собі вигадують, а в нього насправді дуже хороша дружина, любить і його, і дітей. Тоді я попросила його віддати мені онуків, якщо він не розуміє, що вони в небезпеці. До того ж я проживаю в двокімнатній квартирі, нам місця вистачить.  Кажу, що діти отримують фінансову допомогу, трохи він дасть і якось та й виховаю.

Поки син думав, я приїхала до них у неділю, застати, так би мовити, всю сім’ю зненацька, поки син був на чергуванні денному. Подзвонила в домофон, мені відкрили. Переступаю поріг, навколо тиша. Помітила, що невістка дуже нервова, зайшла у вітальню, а там онук сидить на дивані весь у сльозах. Ніхто мені нічого так і не пояснив, що трапилося. Я вже не витримала і наїхала на невістку, якщо вона ображає дітей, то нехай віддають їх мені. Вона промовчала, а потім сказала мені погрозливо – щоб я навіть на це і не розраховувала. Ввечері зателефонував син з претензіями, щоб я не лізла в їхню сім’ю і не ображала його дружину. І взагалі заявив, що онуки мені потрібні тільки щоб пенсію собі додати їх виплатами! Я розумію, що малюки їй взагалі не потрібні, однак вона дійсно тримає їх біля себе через виплати. 

У мене просто немає слів! Син ніколи не був таким, це взагалі не його думки! Тепер я взагалі не знаю, що робити… Здається, я його втратила через цю жінку. Але як мені звідти забрати дітей?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector