Поки я гарувала на заробітках, чоловік водив на квартиру коханок. Але, на щастя, мої дітки знайшли вихід з такої плачевної ситуації!

Я поїхала на заробітки в Італію ще минулого літа, аби заробити молодшому синові на весілля. Ми живемо у невеличкому містечку на Львівщині, тому, самі розумієте, що великими зарплатами тут і не пахло. Та і хіба з 8-10 тисяч можна щось нормальне відкласти? 

У нас майже всі жінки їздили на заробітки в Європу. От моя кума якраз працювала вже 15 років у Флоренції та допомогла з працевлаштуванням. Я влаштувалася нянькою в одну заможну родину, доглядаю 3-х діточок.

До речі, моя сеньйора – українка, яка сама подалася на заробітки та потім вийшла заміж за італійського сеньйора. І пані Ліда шукала саме українську нянечку, бо італійкам не дуже довіряла. 

Я матуся на досвіді, виховала 2-х донечок, Віту та Віку і сина Олексія. Тому легко поралася з капризними малюками, вчасно готувала їм їсти, а ще прибирала на віллі, купувала продукти, виносила сміття, складала одяг, слідкувала за садом на віллі. 

Цього вересня я привезла гроші синові Олексію на весілля. Він ще на початку війни пішов служити добровольцем. Там, на Харківщині, познайомився з коханою Надійкою. Я хотіла для молодят зробити все найкраще, тому сама заплатила за ресторан, фотографа, купила Надійці сукню та туфельки. А ще взяла з Італії 3 пакети на фуршет. Там були і сири дорогі, ковбаски, м’ясо, горішки, оливки, консервація та алкоголь.

Потім знову повернулася в Італію, бо вже треба і на квартиру збирати. В Україні залишився чоловік, а доньки одружені та живуть окремо з чоловіками та дітками. Віта і віка час від часу приїздили додому по черзі, аби поприбирати, їсти приготувати. Бо мій Андрій трохи криворукий, може навіть звичайну яєшню спалити. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Чоловік працює таксистом, але підробіток не стабільний. От, наприклад, на свята багато замовлень має чи на вихідні. А з понеділка по п’ятницю взагалі клієнтів нема. 

Але от до мене телефонували подруги та казали, що часто бачили мого чоловіка з жінками:

– У твого Андрія синя машина? Я дорогу переходжу, бачу – а він їде з якоюсь фіфою. 

– Так це може його клієнтка. Не забувай, що він таксує і в день хоть 10 жінок може возити. 

Однак, навіть доньки помічали якісь дивні речі у нашій квартирі. Як не губну помаду, то туш чи парфуми. Андрій відбріхувався, що це все подарунки для мене або ж я забула забрати косметику в Італію. 

Пошепки

Ну я наївно вірила. Але якраз після весілля сина, коли я тільки повернулася в Італію, то сусідка надіслала мені фотографії, де Андрій зажимався з якоюсь молодою білявкою. І всі пазлики в голові склалися. Поки я гарувала на заробітках, то мій благовірний водив до квартири коханок. 

Я спершу дуже довго плакала, навіть сеньйора подумала, що я захворіла та дала мені лікарняні. От почувалася так, наче Андрій привселюдно вилив на мене велику цистерну з багном та виставив на посміховище. 

На щастя, до мене телефонували доньки та син. Вони самі не знали про коханок і для них це був просто шок!

– Мамо, от ти скажи – я хоть завтра приїду та відірву татові голову. 

– Тихо, не гарячкуй. Бо ще більшої біди наробиш.

Віта та Віка вирішили допомогти мені та знайшли адвоката, спеціалізується на поділі майна після розлучення. Адже квартира, у якій живе Андрій – це подарунок моїх батьків на весілля, але він там прописаний. Тому доньки зараз тихцем намагаються його виписати, аби після розлучення ні чорта не отримав. 

Ще й виб’ють з нього моральну компенсацію. До речі. адвоката оплачують суто діти. Син навіть відмовився від грошей, які я висилаю йому на квартиру:

– Ма, поки я там на Харкові, тому нема сенсу брати житло. І ми самі з Надею заробимо. Краще ти ті кошти собі залиши. 

– А куди я їх витрачу?

– Ремонт зробити. Чи поїдь на відпочинок. Ти ж так важко трудилася, поїхала на чужину працювати. Тому я не буду претендувати на жоден зароблений єврик, чесно. 

Ось така підтримка дітей подарувала мені крила та друге дихання. Попрацюю тут до Великодня, а потім приїду додому. Однак, замість свят на мене та Андрія чекає розлучення. 

Так ми провчимо нахабного зрадника. І бажаю всім матерям відчути таку любов та підтримку рідних діточок. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector