Поки я гарувала в Польщі, мама водила коханців до квартири! Одне хвилювало – куди ж вона поділа моїх дітей?!

Ще задовго до початку війни я почала час від часу їздити в Польщу на заробітки. Працювала там три місяці й поверталась додому. Зароблених грошей вистачало, аби купувати все необхідне дітям. Крім того, я намагалась возити деякі речі на продаж. 

Мій чоловік музикант, він дуже творча особистість і заробляє мало. А після початку карантину грошей в нього зовсім нема. Можливо через це він і вирішив йти на війну. Тож коли настав час мені їхати за кордон — я зовсім не мала з ким залишити дітей. А вік в них зараз такий, що треба дуже дивитися. Донечці – 13 років, а синові – 9. 

Тож довелося мені покликати маму. Вона самотня, живе в іншому місті, на пенсії. Здалося, що це гарна ідея. 

Я поїхала. Та вже за місяць виявилось, що роботи більше нема. Надто багато українців переїхало до Польщі. Тож всі місця зайняті. Довелося мені повертатися додому. Про передчасний приїзд вирішила нікому не казати, зробити сюрприз.

І от я тихесенько відчиняю двері своєї квартири, заходжу в кімнату і бачу в моєму ліжку оголеного чоловіка. Я очам своїм не повірила. А тоді з кухні закричала моя мама, на сніданок кликала. Я прийшла. У мами від подиву мало сковорідка з рук не випала.

 – Що тут відбувається? Хто цей чоловік?

 – Це мій друг Петро!

Пошепки

 – А де діти?

 – В селі у свахи!

 – А як же навчання? Гуртки? Я ж і сама могла свекруху попросити подивитись за дітьми, але вирішила, що тобі більше довіряю. Вочевидь дарма.

 – Не треба було зараз повертатися. Заробляла б гроші. Нащо приїхала? Треба було попередити.

Мама виправдовувалась. Але це був лише початок. Далі сусіди почали мені скаржитися, що в моїй квартирі мало не щодня грала музика і розважались якісь люди. Та усі думали, що це моя донька влаштовує!

Тепер я не знаю, як говорити з мамою. Я рада, що у неї таке яскраве життя. Та для мене це занадто. Крім того, ненька витратила усі гроші, які я їй залишила про всяк випадок. Що б ви робили на моєму місті?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector