Поки я обливаюсь потом, щоб утримати сім’ю, знали б ви, що чудить моя теща… Дивна жінка!

Моя теща геть здуріла на старості років! Я завжди знав, що вона якась дивна, але щоб настільки… Ми з дружиною живемо в орендованій квартирі, ледве тягнемо усе на собі, в той час, як Соломія Романівна хату здає чужим людям, а за накопичені гроші волочиться хтозна-де. От попереднього місяця вона була в Парижі, Амстердамі та Мілані. 

Якось вона телефонує й розповідає як їй класно там було, що вона там бачила і з ким говорила, а мене аж вивертає від злості. Не розумію, як можна бути такою байдужою до рідної доньки. Чому вона не запропонує нам переїхати у свою квартиру? Говорю Аліні, щоб вона сказала мамі про це, але та відмовляється. Тому я маю працювати як віл, щоб квартиру оплатити, а вона не може переступити через себе і поговорити з мамою своєю. 

Нещодавно Аліна розказала мені те, що взагалі шокувало…

– Здається у моєї мами хто є. І я така рада за неї! 

– Що? Ти серйозно? Та твоїй мамі вже треба в хаті сидіти та тиски контролювати, а не кавалерів шукати. 

– А я нею захоплююсь! Усе, що не встигла зробити чи відвідати за молодості, вона те робить зараз. Можливо саме час, коли нарешті вона відчує себе щасливою? Хіба це не чудово?

Пошепки

– А що тут доброго? Вона розважається, а її донька з чоловіком мордується!

– Та ти просто заздриш! 

– Звичайно, я б теж не проти на курорт з’їздити.

– А ти спочатку зароби собі на той відпочинок! Моя мати багато років важко працювала, щоб зараз собі це дозволити! 

Потім ми ще довго дискутували, а в кінцевому підсумку посварилися. Оскільки я зовсім не розумію її матері. Вважаю, що вона повинна допомагати своїй доньці, а не любов шукати на старості. А яка ваша думка?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector